Agnieszka O. w areszcie, jej małpa w schronisku!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Od ponad dwóch miesięcy Agnieszka O. była poszukiwana listem gończym za udzielanie narkotyków.

 Agnieszka O. znana jako „polska Angelina Jolie”, trafiła do aresztu dla kobiet w Łodzi. Za kratkami spędzi najbliższe 4 miesiące – donosi Super Express. W chwili zatrzymania modelka miała przy sobie swoją ukochaną małpkę Angie, która została odebrana modelce i umieszczona w schronisku dla zwierząt.

 W listopadzie 2007 roku sąd w Poznaniu skazał Agnieszkę O. na karę 4 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata za udzielanie narkotyków, a więc bezpłatne rozdawanie środków odurzających. W kwietniu 2010 roku sąd postanowił jednak o jej aresztowaniu, bo Agnieszka O. złamała warunki zawieszenia kary. Nie można było  ustalić miejsca jej pobytu i dlatego we wrześniu tego roku wydano za nią list gończy – czytamy w dzienniku.

Agnieszka O. wpadła w ręce policji przez przypadek, podczas awantury domowej.- W miniony piątek wieczorem oficerowi dyżurnemu komendy w Koluszkach zgłoszono telefonicznie awanturę domową w gminie Andrespol – mówi na łamach Super Expressu Anna Cieślik, rzeczniczka prasowa policji w Koluszkach. – Skierowany na miejsce policyjny patrol ustalił, że 29-letnia mieszkanka Namysłowa pokłóciła się ze swoim chłopakiem, który nakazał jej opuścić dom. Po wylegitymowaniu kobiety okazało się, że jest ona poszukiwana listem gończym za udzielanie narkotyków – dodaje Cieślik.

# # # # # # # # #

6 thoughts

 1. Dariusz

  14 grudnia 2011

  śmieszny news trafić za kratki za rozdawnictwo narkotyków to chyba szczyt glupoty

  Odpowiedz

 2. SOS dla świata

  13 grudnia 2011

  czy ta małpka nie powinna sobie żyć gdzieś na wolności?

  Odpowiedz

 3. Słońce

  13 grudnia 2011

  Ona ma 29 lat???????????????????????
  Ja pierdziele, myślałam, że minimum 43. O zgrozo!!!

  Odpowiedz

 4. To jest rzecz nie do wybaczenia. Powinna na stałe być skreślona przed media, aby „słuch o niej na zawsze zaginął”.

  Odpowiedz

 5. No to jest tam, gdzie jej miejsce. Zrobili szum wokół niewiadomo kogo. Takich mamy celebrytów, taki jest nasz polski szołbiz 🙂

  Odpowiedz

 6. Weronika Justice

  13 grudnia 2011

  Same korzysći z tego, napewno wystąpi w kolejnej edycji „Tanca z Menczenikami” o bok generała Cz.

  Odpowiedz