Korwin Piotrowska wylatuje z pracy!

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Strona Główna

Straciła posadę redaktor naczelnej, może też wylecieć z Top Model. Kiepski koniec roku…

Karolina Korwin Piotrowska, była naczelna portalu plejada.pl, właśnie straciła posadę redaktor naczelnej portalu tvn.pl, którym kierowała od roku – dowiedział się Super Express. – Będzie pełniła funkcje redaktor naczelnej do końca miesiąca. Jest to spowodowane natłokiem pracy, jaki ma pani Karolina w związku ze swoją działalnością poza portalem – mówi dziennikowi Karol Smoląg, rzecznik prasowy stacji.

Zagrożona jest też podobno pozycja Korwin – Piotrowskiej w show „Top Model”, gdzie przez dwie edycje była jurorką. W kolejnej na udział w jury nie ma już co liczyć – donosi dziennik. Powód? – Same były z nią kłopoty. Stylistki nie mogły jej ubrać. Największe „rozmiarówki” Zary, czyli 42 i 44 nie mieściły się na nią. Wszystko trzeba było szyć na miarę. Było ciężko, bo ona zawsze kręciła nosem. Wszystko robiono jej na siłę. Nawet doczepianie włosów, aby optycznie wyszczuplić twarz – zdradziła dziennikowi osoba z TVN.

Co na temat swoich kłopotów z pracą ma do powiedzenia sama zainteresowana? Na swoim profilu na facebooku tak skomentowała artykuły pojawiające się na ten temat: „A jutro tylko w opiniotwórczej szmacie mój nekrolog, na „jedynce”, a potem relacja na żywo z sekcji zwłok:)” – napisała.

Skan facebook

# # # # # #

13 thoughts

 1. lubie ja za to ze maswoje zdanie i trzymie sie tego, spoko kobieta,

  Odpowiedz

 2. Jerzorek

  5 czerwca 2012

  42 i 44 to są najnormalniejsze w świecie rozmiary, a nie jakieś 34-36, na wieszaki typu – za przeproszeniem – Omena Mensah. Miały być normalne modelki a dalej są anorektyczki, pani Karolina ma święty spokój – bezcenne!

  Odpowiedz

 3. GŁĄBY

  15 grudnia 2011

  Raczej nielubiana Korwin-Piotrowska jest ok. A na pewno fajniejsza od Mroczków i Cichopków /których nie da się ogladać i słuchać/

  Odpowiedz

 4. idąc tym tropem myślenia powinni wywalić też Zapendowską (bo trudno ją ubrać), brzmi jak wym owka

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   14 grudnia 2011

   A to co dzień dobroci? Ale zgadzam się z tobą sęk w tym , iż Karolina nie jest żadną specjalistką od mody, nawet sama o siebie nie potrafi zadbać. Nie interesuje się modą, czy też fotografią nawet w zakresie podstawowym. Może powinna lepiej skupić się na tym, na czym przynajmniej teoretycznie się jakoś zna mianowicie na: filmie, książkach czy opluwaniu ludzi. Miała być od ‚rzucania mięsem’ a skończyło się na nijakości. Piękny wygląd ma znaczenie w takiego typu programie, no ale nie powinien być czynnikiem decydującym. Jednak wiekowa pomarszczona modowa poczwara z piórkiem w d.. charakterna dziwaczka byłaby z pewnością bardziej interesująca. Czy pani Karolina kogoś wypromowała? hmm… potężną sympatyczną uzestniczkę z domu zakonnic, która kompletnie nie nadawała się na pomoc dla modelek i nie mieściła się w kadrze oraz antypatyczną Kasię jakąs tam.

   Odpowiedz

   1. DARIUSZ- A KIM TY KURWA PAJACU JESTES ZE OCENIASZ INNYCH? CZLOWIEKU ZASTANOW SIE NAD TYM CO PISZESZ KAROLINIE DO PIĘT NIESTAJESZ PLKEDZIE ZRYTY… TYLKO UMIESZ KRYTYKOWAC TY TEZ SIE NA MODZIE NIEZNASZ A SIE UDZIELASZ,….. CHUJASIE ZJEBANY PRZEZ STARYCH JA NIEWIEM KTO CIE ZROBIL? JAKAS PATOLOGIA MELINIARSKA CHYBA…. WSPOLCZUJE CI BO MASZ PROBLEMY Z GLOWĄ CZYTAJĄC TWOJE WYPOWIEDZI…. I JESZCZE JEDNO SKĄD WIESZ ZE KAROLINA NIEZNA SIE NA MODZIE? ZNASZ JĄ? BEDE MUSIAL POROZMAWIAC Z ADMINISTRATOREM ZEBY ZABLOKOWAL TWOJE IP….WIESZ DLACZEGO KAROLINA JEST W TYM PROGRAMIE? BO ZNAS SIE NA POPULARNOSCI I MĄDRZE SIE WYPOWIADA ONA NIEJEST OD MODY ALE OD TEGO BY TAKA PRZYSZLA MODELKA NIEPRZYNIOSLA WSTYDU POLSCE! JESTES TĘPYM GOGUSIEM

    Odpowiedz

    1. Dariusz

     14 grudnia 2011

     „WIESZ DLACZEGO KAROLINA JEST W TYM PROGRAMIE? BO ZNAS SIE NA POPULARNOSCI I MĄDRZE SIE WYPOWIADA ONA NIEJEST OD MODY ALE OD TEGO BY TAKA PRZYSZLA MODELKA NIEPRZYNIOSLA WSTYDU POLSCE! JESTES TĘPYM GOGUSIEM” – hhahah ależ się uśmiałem czytając twoją ww wypowiedź, nie musisz mi tłumaczyć bo to dobrze wiem od czego tam jest tylko jak dla mnie to jest słaba i tyle. Mam prawo do własnego zdania więc sobie je wypowiadam. Decydując się na ten program ponoć chciała się rozwinąć bo myślała o własnych produkcjach – to ciekawe że ktoś kto prowadzi od X lat Magiel Towarzyski (który oglądałem może z raz) ale jednak prowadzi, potrzebuje brać udział w programie by nabyć doświadczenia. Śmieszne ale może tak mają humaniści…aha i nie widzę nic specjalnie madrego w jej wypowiedziach.

     Odpowiedz

    2. Dariusz

     14 grudnia 2011

     i nie będę wypowiadał się o sobie bo to byłoby bezczelne więc sobie daruje 🙂

     Odpowiedz

    3. Dariusz

     14 grudnia 2011

     ale podoba mi sie twoje hasło – „pledzie zryty” – zapamiętam

     Odpowiedz

 5. To, że Korwin-Piotrowska ma takie czy inne wymiary, to nie jej wina i nieładnie, że tak to się komentuje. Natomiast jeśli prowadzi się taki program jak MAGIEL TOWARZYSKI, to nie powinno przechodzić sie na drugą stronę barykady. To, moim zdaniem ,jest jej błąd.

  Odpowiedz

 6. Straszne!Nie mieści się w rozmiarówce zary!!!Ludzie ale macie problemy…

  Odpowiedz

 7. od popularności poprzestawiało się w głowie biednej kobiecie

  Odpowiedz

 8. nosił wilk razy kilka…

  Odpowiedz