Tak gwiazdy szalały w Słowackich Tatrach!

Posted in Imprezownia, Strona Główna, Tylko u nas

Julia Pietrucha, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska, Antoni Pawlicki i Staszek Karpiel Bułecka rozpoczęli sezon narciarski w najbardziej znanych, kultowych na Słowacji ośrodkach w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy...

Podczas gdy wiele europejskich kurortów z niecierpliwością wyglądało w tym czasie śniegu grupa polskich gwiazd otworzyła sezon narciarski po słowackiej stronie Tatr – w najsłynniejszych kompleksach narciarskich Wysokie i Niskie Tatry. Jazda na nartach po ośnieżonych, szerokich i długich trasach Chopoka i Tatrzańskiej Łomnicy, pobyt w parku rozrywki Tatralandia, czy zawody narciarsko-snowboardowe, to tylko jedne z wielu atrakcji wyjazdu.

 

Julia Pietrucha, Joanna Jabłczyńska, Maria Niklińska, Antoni Pawlicki i Staszek Karpiel Bułecka rozpoczęli sezon narciarski w najbardziej znanych, kultowych na Słowacji ośrodkach w Jasnej i Tatrzańskiej Łomnicy. To właśnie tutaj od rana gwiazdy mogły szusować na desce i nartach. Czołowym i niekwestionowanym mistrzem białego szaleństwa był Staszek Karpiel Bułecka, który na stoku zachwycał i wprawiał w zakłopotanie najbardziej pewnych narciarzy. Równie dobrze radził sobie Antek Pawlicki, który zwyciężył w slalomie narciarskim.

Stanisław Karpiel Bułecka

Wśród pań doskonałą formę prezentowała Joasia Jabłczyńska, która zawsze pierwsza była na stoku, a jako ostatnia z niego schodziła. W trakcie wyjazdu Joasia obchodziła również swoje 26 urodziny. I właśnie z tej okazji otrzymała od regionu tort urodzinowy.

Stanisław Karpiel Bułecka z partnerką Hanną, Kuba Bielak

Stanisław Karpiel Bułecka z partnerką Hanną

Oprócz jazdy na nartach, w Tatrzańskiej Łomnicy, najwyżej położonym na Słowacji kurorcie narciarskim, niezapomnianych wrażeń gwiazdom dostarczył przejazd kolejką linową na Łomnicki Szczyt, skąd rozciąga się widok na monumentalną panoramę całych Tatr.

 

Po całodniowych szaleństwach na stoku, gwiazdy bawiły się w lokalnych, słowackich klubach. Jednym z nich jestHumno Pub, który przyciąga niespotykanym, awangardowym wystrojem. To właśnie tutaj, nad parkietem, znajduje się czarny cadillac, którym jeździła Madonna oraz prawdziwy ratrak stanowiący niepowtarzalną DJ-kę, a z sufitu pada prawdziwy śnieg.

Maria Niklińska

Joanna Jabłczyńska

Aby poczuć trochę egzotyki w środku gór, można było poleżeć pod palmami z widokiem na ośnieżone Tatry w parku rozrywki Tatralandia. Gorące wody termalne oraz liczne sauny to ulubione atrakcje pań, Julii Pietruchy, Joanny Jabłczyńskiej i Marysi Niklińskiej, panowie zdecydowanie wybrali liczne kręte zjeżdżalnie i wodne ścianki wspinaczkowe.

 

Joanna Jabłczyńska

Fot. Konrad Korgul – Studio69

# # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. zastanawiam się czy Jabłczyńska robi coś poza ciągłymi wyjazdami?

  Odpowiedz

  1. telemaniak

   14 grudnia 2011

   Jabłczynska gra w serialu Na Wspolnej i studiuje prawo. Wiec pracy ma sporo.

   Odpowiedz

 2. Protestuję dla czego nie zabrano takich „gwiazd ” jak Cichopek i Steczkowska.Chetnie bym poogladał u jednej fest dup..ko i cycory a u drugiej szkielet.

  Odpowiedz

 3. aż mi się zachciało gór i takich ciepłych term..mmmhhm

  Odpowiedz