Kreacje gwiazd na pokazie Wolińskiego – Dużo zdjęć!

Posted in Aktualności, Dawid Woliński, Moda

Każda chciała wyglądać  tego wieczoru najlepiej, nie każdej to się udało. Zobacz kto zaliczył modową wpadkę na pokazie Dawida Wolińskiego!

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

12 thoughts

 1. Jakże piękne Kobiety;) stroje marzenie-teraz mogę je również oglądać w tv(bo wcześniej nie miałem, jakoś tak wyszło), a równie piękne panie namówiły mnie na podpisanie umowy na 12 miesięcy z telewizją N (ha z tego 3 miesiące mam w gratisie)!!!!!dzięki temu moje oczy delektują się pięknymi widokami w telewizorze:) hej hej hej telewizja N:))))

  Odpowiedz

 2. Ta ruda nawet nie wiem kto to jak drewno wygląda! Taki garnitur to na PCK oddałam wieki temu, krój paskudny i staromodny strasznie

  Odpowiedz

  1. STRASZNE! czasem aż żal kopać leżacego

   Odpowiedz

 3. elik007

  17 grudnia 2011

  Natalia Lesz po raz pierwszy wygląda kobieco, przepięknie! reszta to uniformy. no za wyjatkiem Agi Włodarczyk -sexy, szkoda tylko, że ta metka tak na widoku..

  Odpowiedz

  1. Lesz rzeczywiście wygląda całkiem całkiem fajnie. Włodarczyk metka i gołe du sko – i coś z twarzą ma od jakiegoś czasu nie tak. Kamińska też ma coś nie tak z tapetą w ogóle mi się nie podoba. Kręglicka te sztraszne spodnie. Kożuchowska woda w piwnicy. Góralczyk pomyliła imprezy. Sworowska przyciężkie buty do białych spodni, ale jakże piękna kobieta. Generalnie nic ciekawego.

   Odpowiedz

 4. A gdzie ikona Kasia Ci….. ? nie zalapala się?

  Odpowiedz

 5. Ale fakt jest taki, ze F… zawsze dobrze pisze o Włodarczyk. Taki układ za to, ze Agnieszka daje „cynk” paparazzim AKURAT właśnie jednej brukówki , gdy chce wszystkim cos pokazać.Starczy wspomnieć wakacyjna sesję na plaży – niby z ukrycia:):):): śmiech z tego pozoranctwa i zukładowania

  Odpowiedz

 6. Julia Kamińska ,slicznie

  Odpowiedz

 7. Hejcio ok, Kaczyńska – ładna sukienka, delikatny makijaż, nnatalia Lesz – jak na nią nawet Kobieco- ładnie ! Włodarczyk…wiocha – stara się tylkiem odciągnąć uwagę od twarzy….ale i jej legendarna figura już dawno jest…legendą:).

  Odpowiedz

 8. Magdalena

  16 grudnia 2011

  Pani Wagner wygląda olśniewająco w kreacji Mario Menezi.

  Odpowiedz

 9. Maria Niklińska – bardzo dziewczęco, świetnie!

  Odpowiedz

 10. OLGA KACZYNSKA PIEKNA SUKIENKA ;-))))

  Odpowiedz