Samusionek: Nie jem mięsa i jestem przeciwniczką zabijania zwierząt dla futer, ale…

Posted in Aktualności, Strona Główna

Nie posiadam żadnego naturalnego futra…

Anna Samusionek pojawiła się ostatnio w butiku Le Chic na prezentacji nowej kolekcji ubrań Marco Filippi sygnowanej nazwą Fabiana Filippi. Okazało się, że wiele zaprezentowanych strojów posiadało elementy z naturalnych futer. Piękna aktorka, choć sama nie jest właścicielką norek, nie dziwi się kobietom, które je noszą.

W swojej szafie nie posiadam żadnego naturalnego futra, ale jakieś ekskluzywne ubranie z drobnym futrzanym elementem zdarzyło mi się założyć. Nie jem mięsa i jestem przeciwniczką zabijania zwierząt dla futer i skór, ale tego chyba nie da się uniknąć. Nawet głośno protestująca przeciwko temu Joanna Krupa nosi markowe buty, szyte ze skór zwierząt specjalnie do tego hodowanych – mówi Samusionek. (MR)

 

# # # # #

4 thoughts

 1. WIESZ CO GŁUPIA JESTEŚ RITA PISAĆ TAKIE RZECZY PUBLICZNIE TO JEST PRAWDA CO TY NAPISAŁAŚ ALE PANI ANIA TO NIE JEST ŻADNA AKTORKA BO TO ŚWIETNA AKTORKA KTÓRA UDOWODNIŁA TO ROLĘ SYLWII W SERIALU LINIA ŻYCIA I ŻAŁOSNA NIE JEST JEJ KOBIETĄ PO PRZEJŚCIACH A JAK SZLAJA SIĘ PO BANKIETACH TO ZNACZY ŻE SIĘ REHABILITUJE I ZAPOMNIAŁA O TEJ SPRAWIE.

  Odpowiedz

  1. Proponuję dziecko zajrzeć do tornistra, wyjąć slownik i sprawdzić, co oznacza czasownik „rehabilitować się”.A potem ewentualnie wydzieraj pysk.

   Odpowiedz

 2. Samusionrk zawsze pozostanie skomromitowsna naglośnioną przez nią w mediach sprawą rozwodową i przepychankami z ex o dzieciara – te akcje w Super Expressie, który ‚zaaangazowal” się w poszikwanie „uprowadzonej Andżeli – co za wieśniacke imię.Aktorka z niej żadna, ot bywalczyni darmowych wyżerek, z których w torbach można wyniesc kilka prezentóww.Żalosna baba.

  Odpowiedz

 3. Bardzo lubię Panią Anię

  Odpowiedz