Żona Pazury wraca do telewizji?!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Otrzymała aż dwie propozycje od jednej stacji…

Edyta Pazura kończy właśnie pisać pracę magisterką i zamierza rozpocząć drugi kierunek, prawdopodobnie związany z marketingiem i komunikacją. Prócz tego rozważa powrót do telewizji.

Jak dowiedział się Flesz, żona Cezarego Pazury od jednej stacji telewizyjnej otrzymała aż dwie propozycje pracy. – Prawdopodobnie jesienią zobaczymy Edytę w nowym programie – mówi magazynowi menedżerka Pazury, Joanna Getka-Kaczor. Jak ustalił Flesz w grę wchodzi program poradniczy. – Tak, chcemy porozmawiać z Edytą o współpracy, ale na szczegóły jeszcze za wcześnie – potwierdza Jolanta Borowiec, dyrektor Polsat Cafe.

# # # # # #

9 thoughts

 1. o matko ona pierwsza jest w ciąży panie daj pan spokó nas to gówno obchodzi

  Odpowiedz

 2. Dość tych pazuró już nawet z lodówki wychodzą, a jeszcze ta jej ciążą. Na jednym kanale marczak pazura, na drugim marczuk pkp, a może jest trzecia wkrótce okaże się na 3 kanale.

  Odpowiedz

 3. program poradniczy

  19 grudnia 2011

  Ja mam RADĘ : już myśleliśmy że to nieapetyczne towarzystwo na stałe usunęło się z mediów bo nie mamy ochoty ich oglądać! Już nawet wolimy Weronikę CBA tancerkę na rurze – ona chociaż ma prezencje.

  Odpowiedz

 4. tytuł programu

  19 grudnia 2011

  propozycje: „Jak wyjść za dziw*karza samemu być dnem do potęgi” , „Jak biadolić głośno na żonę samemu mając za uszami”, „Jak nie mieć za grosz klasy”

  Odpowiedz

 5. szambo to

  19 grudnia 2011

  nie perfumeria

  Odpowiedz

 6. brzydka żeby nie powiedzieć odrażająca para, trzeba być upośledzonym intelektualnie albo z wielkim parciem na szkło i/lub kasę aby wiązać się z kimś kto ma opinię … w showbiznesie

  Odpowiedz

 7. Edytka PKP wyrasta na „gwiazdę”, nie ma to jak się podwiesić pod starszego pana mającego koneksje tu i tam.

  Odpowiedz

 8. skandal ,brzydkie, bełkoczące beztalencie ,kim ona jest ???,co umie ???

  Odpowiedz

 9. Świetnie.

  Odpowiedz