Doda przegrała z Super Expressem w sądzie!

Posted in Aktualności, Dorota "Doda" Rabczewska, Strona Główna

Teraz musi przeprosić!

Doda i jej  była menadżerka Maja Sablewska muszą przeprosić „Super Express”, za sugestie, że zdjęcie piosenkarki na okładce gazety z 2008 roku zostało zmanipulowane komputerowo. Doda ma opublikować przeprosiny na łamach Super Expressu. Wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie jest prawomocny.

Mowa o słynnym zdjęciu z początku 2008 roku, które zostało zrobione na gali rozdania Telekamer. Przedstawia Dodę w kreacji z bardzo głębokim rozcięciem.  Po publikacji zdjęcia piosenkarka sugerowała, że zdjęcie zostało zmanipulowane przez redakcję w programie graficznym tak, żeby nie było widać na nim bielizny. W lipcu 2010 roku wydawca Super Expressu pozwał Dodę i jej ówczesną menadżerkę do sądu, oskarżając je o zniesławienie.

W środę 21 grudnia 2011 o godzinie 9.00 Sąd Apelacyjny w Warszawie przyznał rację redakcji „Super Expressu” i nakazał opublikowanie przeprosin za „niezgodne z prawdą oskarżenie o przerobienie zdjęcia”. Przeprosiny mają ukazać się w ramce na 14. stronie „SE” – czytamy w dzienniku.

# # # # # # #

6 thoughts

 1. Głupi blond pustak próbuje naśladować gagę i sprzedawać nawet swą intymność ! Teraz niech przeprasza , niech idzie na lekcje kultury.

  Odpowiedz

 2. Doda The Best!!!!!!

  Odpowiedz

 3. Hahahahahahaha ;))))))))

  Tak to jest jak chce się szokować i nosić sukienki pokazujące za dużo.

  Odpowiedz

 4. tak to jest gdy się głupio gada nie mając nawet asa w rękawie

  Odpowiedz

 5. było pokazywać gołą, boże jak majka tu tragicznie wygląda i jędzowato

  Odpowiedz

 6. Jestem zagrożeniem

  21 grudnia 2011

  No i dobrze, całe życie swieci dupą a sądzi „super exspres” za majtki. Sądy służą do rozwiązywania ważniejszych problemów. W końcu ktos pomyslał w tym wymiarze sprawiedliwośći.

  Odpowiedz