Cichopek po raz pierwszy przygotowuje święta u siebie w domu!

Posted in Aktualności, Kasia Cichopek, Strona Główna

Dotąd na Boże Narodzenie jeździła do swojej mamy, teraz zaprosiła całą rodzinę do siebie!

Przed Kasią Cichopek spore wyzwanie. Wiedzą to zapewne wszystkie Panie, które choć raz organizowały święta dla całej rodziny. Ale aktorka zachowuje zimną krew i nie zamierza się przesadnie stresować. – Nie jestem zwolenniczką świąt, które przygotowuje, nie śpiąc po nocach, jedna kobieta i gdy już bogato zastawi stół, nie ma siły na nic innego. U mnie w rodzinie jest dużo kobiet, więc na pewno będę miała dużo pomocy – mówi w rozmowie z Faktem.

Czy autorka książek o zdrowym odżywianiu i trybie życia ma zamiar w Boże Narodzenie odmawiać sobie smakołyków? – Święta są po to, by świętować, więc na pewno nie ograniczę się do dietetycznych dań – mówi dziennikowi Cichopek, która podkreśla, że zamierza ten czas spędzić nie tylko na jedzeniu, ale także na świeżym powietrzu na długim, rodzinnym spacerze.

Pytana czy do jej 2-letniego synka Adasia przyjdzie w tym roku Święty Mikołaj odpowiada tak:– Marcin za Mikołaja się nie przebierze, bo Adaś jest jeszcze za mały i się boi. Więc na razie zrezygnowaliśmy z takich zabaw.

# # # # #

4 thoughts

 1. dietetyczne dania w święta to gdzie tu święta?

  Odpowiedz

 2. ble ble

  Odpowiedz

 3. Mała wiejska baba uwazająca sie za pisarkę,gwiazde i ikonę.Witac to po buzi,wygladzie, rysach, zachowaniu i gwiazdorzeniu gdzie się da.

  Odpowiedz

 4. marta 2

  23 grudnia 2011

  Powinna już zdjecia „super potraw” wysyłać do brukowców.Pobrać swoje wymiary przed posiłkiem i po i tez opublikować je nam .A całość świąt opisać w kolejnej swojej książce tzn w bestsellerze z tytulem „Żenada dalej atakuje”
  Kasia zejdz na ziemię.

  Odpowiedz