Gwiazdy szykują ozdoby choinkowe

Posted in Aktualności, Strona Główna

W Nowej Kuźni w Wilanowie zorganizowano Świąteczny Brunch Charytatywny. Dzieci z domu dziecka nr 13 w Otwocku z pomocą znanych dziennikarzy i artystów wykonywały ozdoby świąteczne. Zaproszeni goście mogli kupić zrobione z dziećmi ozdoby świąteczne. Cały dochód wesprze akcję „Moja Przyszłość”, która została zorganizowana w ramach fundacji „Miasto Słów”.

Tomasz Sianecki

Marta Kuligowska

Marek Kościkiewicz

Akcja „Moja przyszłość” fundacji Miasto Słów to realna pomoc dla wychowanków Domu Dziecka nr 13 w Otwocku. Celem akcji jest rozwijanie potencjału każdego dziecka tak, aby dać mu szansę na lepszą przyszłość, utorować ścieżkę kariery zawodowej i pomóc w wyborze zawodu.

Maja Popielarska

W Domu Dziecka nr 13 w Otwocku, w fundacja prowadzi zajęcia od ponad roku, jest 19 wspaniałych dzieci – a właściwie już nastolatków. W przeciwieństwie do innych dzieci, nie mają domów rodzinnych pełnych wsparcia i pomocy!

Katarzyna Kwiatkowska

Niektórzy z wychowanków już za rok wyjdą z domu dziecka. Będą musieli zacząć zarabiać, by się usamodzielnić. Tylko praca jest dla nich szansą na dorosłe życie, na własne mieszkanie i realizowanie własnych marzeń. Starsze dzieci w domu dziecka mają zawody wyuczone w szkołach. Teraz pora, aby przećwiczyć je w praktyce u boku mistrzów. Oraz dokształcić się w dobrych szkołach.

Katarzyna Klich

Hanna Bakuła

Beata Tadla

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran

# # # # # # # # # # #