Facet Dody w jury nowego show Polsatu?

Posted in Aktualności, Błażej Szychowski, Dorota "Doda" Rabczewska, Strona Główna, The Voice of Poland

Będzie oceniał tancerzy?

Jeśli plotki okażą się prawdziwe Błażej Szychowski będzie kolejnym chłopakiem królowej, który zaistnieje w programie telewizyjnym. Wcześniej Radek Majdan próbował swoich sił w „Tańcu z gwiazdami”, a ostatnio Nergal był jurorem w „The Voice of Poland”…

Wiosną na antenie Polsatu ma wystartować nowy talent show, w którym zmagać się będą tancerze. Jak donoszą „Gwiazdy” taneczne pojedynki par, solistów i grup tanecznych oceniać będzie jury, w którym zasiądzie podobno Błażej Szychowski.– Błażej jest już po wstępnych rozmowach – zdradza tygodnikowi bliski kolega choreografa. Ciekawe co na to Doda, która uważa, że dzięki niej jej poprzedni mężczyźni zaczęli robić karierę na szklanym ekranie, z czego wcale nie jest zadowolona.

# # # # # # #

4 thoughts

 1. Benigno

  8 maja 2012

  Appreciate it for share especially very good iooarmntifns. Your net is great, I am amazed by the important information that you just have on this blog. It exhibits how effectively you realize this topic. Bookmarked this page, will appear back again for alot more. You, my good friend, I identified just the information I already searched in all places and just couldn’t come across. What a perfect web site. Like this website your web page is a single of my new absolute favorites.I similar to this data shown and it has given me some type of motivation to have achievement for some cause, so continue to keep up the excellent work!

  Odpowiedz

 2. błagam, chyba jakas przesada…brak nam specjalistwo az tak bardzo?????????????????

  Odpowiedz

 3. Doda The Best!!!!!

  Odpowiedz

 4. zaaaaaaaaa

  23 grudnia 2011

  beznadziejny facecik. przy majdanie i nergalu jest nikim . w dodatku brzydki i spasiony . no ale zawsze lepszy niż chory na raka słabeusz od któego uciekłaś co nie doda?

  Odpowiedz