Kożuchowska i Karolak: Między nami Polakami

Posted in Aktualności, Strona Główna

W Święta Bożego Narodzenia, przy rodzinnych stołach, Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak będą rozmawiać o sprawach osobistych, ale nie tylko. 

W programie „Między nami Polakami” znani rodacy, związani z różnymi regionami Polski, w żartobliwy sposób rozmawiać będą o tym, jak dogadują sobie m.in. warszawiacy, krakusy, poznaniacy, pyry, ślązacy, gorole, Polacy znad morza i „ściany wschodniej”. 

Jan Nowicki

Krzysztof Cugowski

Maciej Maleńczuk

Małgorzata Ostrowska

Jak Polak z Polakiem porozmawiają prof. Jerzy Bralczyk (Warszawa i Mazowsze), Jan Nowicki (Kraków i Małopolska, ale także Kujawy), Krzysztof Cugowski („ściana wschodnia” – Lublin), Małgorzata Ostrowska (Wielkopolska), Joanna Kurowska (Pomorze), Krzysztof Respondek (Śląsk), a wspierać ich będą m.in. Maciej Maleńczuk i Psychodancing, Stanisław Soyka i Altra Volta, Sidney Polak i Pezet, Tymon Tymański i The Transistors, Sylwia Grzeszczak.

 

Krzysztof Respondek

Joanna Kurowska

Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska

Program zostanie pokazany  25 grudnia o godz. 20.15 w TVP2.

Jan Nowicki, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Respondek

Tymon Tymański

Maciej Maleńczuk

Sylwia Grzeszczak

Małgorzata Kożuchowska

Między nami Polakami

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. Poznanianka

  29 grudnia 2011

  po obejrzeniu programu , poczułam niesmak i niechęć do wypowiedzi Joanny Kurowskiej odnośnie mentalności poznaniaków. widać że ma problem z odróżnieniem gospodarności, rzetelności, sumienności a sknerstwem. z własnego doświadczenia wiem że kaszubi (oczywiście nie wszyscy ) są tylko gościnni w swoich chałupach na agroturystyce. na zakończenie dedykuję aktorce stare powiedzenie ” powiedz mi czym się chlubisz, a powiem czego Ci brakuje „

  Odpowiedz

 2. OGLĄDAŁAM I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE PROGRAM BYŁ SUPER KUROWSKA ŚWIETNIE SIĘ WYPOWIADAŁA. A KOŻUCHOWSKA I KAROLAK KTÓRYCH BARDZO LUBIĘ ŚWIETNIE POPROWADZILI TEN PROGRAM.

  Odpowiedz

 3. Bardzo ciekawy program który obejrzałam z mężem do końca .
  I ludzie którzy w nim występowali ,potrafili przekazać z humorem swoją wiedzę, oraz prowadzący super.

  Odpowiedz