Schejbal wyjaśnia, dlaczego zrezygnowała ze „Szpilek”

Posted in Strona Główna

Magda Schejbal postanowiła zabrać głos w sprawie swej nieobecności w czwartej serii „Szpilek na Giewoncie”. Oto co na pisała na swym profilu na Facebooku:

Moi Kochani,

Jak pewnie wszyscy już wiecie, kolejna seria „Szpilek…” powstanie już niedługo i wiosną zawita na Wasze ekrany.

W tej sytuacji i w odniesieniu do większości publikacji na ten temat chciałabym Wam przekazać kilka informacji:

1. Zrezygnowałam z dalszej współpracy z producentami serialu, co oznacza, że nie pojawię się już w jego czwartym sezonie, o czym lojalnie poinformowałam ich w dniu 1 września.

Jedyną prawdziwą motywacją do podjęcia tej decyzji były dla mnie tylko względy artystyczne, dotyczące ewentualnego rozwoju postaci i dramaturgicznej atrakcyjności „Szpilek…”, czego nie ukrywałam w rozmowach z produkcją. Wszystkie publikacje pojawiające się w mediach, są jedynie próbą reklamową projektu i naruszają czasem mój zawodowy i prywatny wizerunek. Bardzo mi przykro, że karmiono Was tymi nieprawdziwymi informacjami. Zapewniam Was również, że wszystko co wydarzyło się w moim życiu prywatnym nie miało żadnego wpływu na moje decyzje zawodowe.

2. W chwili obecnej czuję się świetnie, radość z minionych świąt mnie nie opuszcza. Poświęcam czas moim pociechom i pasjom, a z nadchodzącym Nowym Rokiem wiążę nadzieję na kolejne artystyczne wyzwania…

Ściskam Was gorąco i Pozdrawiam

Magda

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal

Fot. Studio 69 – Łukasz Malinowski

 

# # # # # #

3 thoughts

 1. fanka Magdy

  30 grudnia 2011

  Zgadzam się z ANONIMEM w pełni i nie można wierzyć w te plotki!!!!!!

  Odpowiedz

 2. ZAWIEDZIONA

  28 grudnia 2011

  BARDZO JĄ LUBIŁAM I WSZYSTKIE FILMY W KTÓRYCH GRAŁA , SZPILKI NA GIEWONCIE BYŁY MOIM ULUBIONYM SERIALEM ALE SIĘ ZAWIODŁAM.WYDAJE MI SIĘ ŻE JEST ZBYT PEWNA SIEBIE I ZAROZUMIAŁA ZNISZCZYŁA ŚWIETNY SERIAL .NAPEWNO BĘDE GO DALEJ OGLĄDAĆ .MOIM ZDANIEM JEJ KARIERA DOBIEGŁA KOŃCA BO NIE WIEM CZY JAKIŚ PRODUCENT CHCIAŁBY ZATRUDNIĆ AKTORKE KTÓRA ZACZYNA I NIEKOŃCZY BO MA TAKI KAPRYS NIE ONA JEST OD OCENIANIA ALE WIDZOWIE Z KTÓRYCH ZAKPIŁA .NIGDY NIE WIERZYŁAM PLOTKĄ O NIEJ ALE TERAZ WICZE ŻE WIĘKSZOŚĆ TO PRAWDA .PRZYNOSI WSTYD OJCU KTÓRY JEST DOBRYM I SUMIENNYM AKTOREM

  Odpowiedz

  1. Nie zgadzam się z tobą bo to nie Magda zakpiła z widzów tylko polsat poniewarz nie powinien już dalej kręcić tego serialu. Magdalena dobrze zrobiła rezygnując ze szpilek i ma słuszną rację co do artystycznej strony tego serialu. Nie rzucaj się na nią bo nie masz powodu. Na szpilkach nie kończy się świat,Magda zagra jeszcze w nie jednej,lepszej produkcji!!! A to co media wypisują to ploty więc gratuluję ci że wierzysz im. Ja znam trochę Magdę i to mądra oraz rozsądna kobieta dlatego mylisz się co do niej i to grubo!

   Odpowiedz