Górniak postawiła warunki TVP – Chce mieć dwie garderoby…

Posted in Aktualności, Strona Główna

O wymaganiach gwiazd napisano już sporo. Tym razem plotkuje się na temat Górniak, która podobno twardo negocjuje warunki udziału w Bitwie na głosy…

Wokalistka, jak donosi Fakt, już wręczyła producentom listę swoich życzeń. Według informacji dziennika rozmowy gwiazdy z telewizyjną Dwójką są już bardzo zaawansowane i wszystko wskazuje na to, że kontrakt niebawem zostanie podpisany. Pod warunkiem jednak, że telewizja obieca spełnić jej życzenia.

Na czym zależy Edycie Górniak? Między innymi na odpowiednim nagłośnieniu, które sama wskaże i profesjonalnym oświetleniu. Wokalistka chce też mieć dwie garderoby. Jedną dla siebie – wyściełaną wykładziną, bo, jak czytamy, często chodzi na bosaka, a drugą dla fryzjera, makijażystki, asystenta, dwóch stylistek i dźwiękowca. Do kompletu bezpieczeństwa gwiazdy mają strzec wybrani przez nią ochroniarze. Dużo?

 

# # # # # #

3 thoughts

 1. Dariusz

  29 grudnia 2011

  Wymagania jak wymagania, zawsze jakieś są. Jestem jednak ciekaw kiedy ostatnio p. Górniak zrobiła biletowany koncert na 40 tys fanów. Ciśnie się na usta, gdzie ONI są CI fani?

  Odpowiedz

 2. Dla zdrowotnosci jej, TV powinna dać jej kopa-nauczke i olać ja z jej wystepem.

  Odpowiedz

 3. granice irytacji i głupoty

  29 grudnia 2011

  Jak mnie swoją ostatnią wypowiedzią Górniak wkurzyła! Dla jednych irytujący jest SZPAK, dla innych CICHOPEK , dla innych GÓRNIAK, chyba jest ostatnią osoba która powinna wypowidać się w tej sprawie. Śmieszne. Co to takiego DZIWNOTA? Czy Salvador Dali czy John Galliano to DZIWNOTY? Jeśli tak, to swoją dziwnotą przerastają pseudonormalną autorkę wypowiedzi i w przeciwności do niej słuch o nich nie zaginie nawet po śmierci. A tu wystarczy zaspiewać „To nie ja byłam Ewą…” i niemal wszyscy stracili pamięć kto to Górniak nawet za życia…

  Odpowiedz