Gwiazda Klanu poprawiła sobie urodę!

Posted in Aktualności, Uroda

Aktorka przyznała co zmieniła w swoim wyglądzie….

Izabela Trojanowska, serialowa Monika z Klanu w rozmowie z radiem RMF FM szczerze wyznała w jaki sposób odjęła sobie kilka lat.- Jak postanowiłam wydać płytę, wiedziałam, że będę musiała pomyśleć o swoim wizerunku, ponieważ czas płynie nieubłaganie – wyznała Izabela Trojanowska.

Ale można już dzisiaj coś dla siebie zrobić, nie robiąc drastycznych operacji plastycznych. (…) Zdecydowałam się na włókna kolagenowe, które troszeczkę podniosły mi brwi. Ten zabieg trzeba wykonywać podczas znieczulenia, bo jest wykonywany w okolicach brwi, a tam nie ma dużo ciałka. (…) Fantastyczne jest, że mam jeszcze grzywkę, co mi pomogło i mogłam od razu pracować. Można od razu iść do ludzi i tego za bardzo nie widać – dodała. Jak wam się podoba aktorka w nowym wydaniu?

# # # # # #

2 thoughts

  1. Doceniam odwagę tej Pani. trudno przyznać się, że majstrowało się cos przy swojej buzi. Ona jako jedna z nielicznych nie zaprzecza. Natomiast co do pozostałej reszty czy są jakieś panie z show biznesu, które nie korzystały z przywilejów medycyny estetycznej? Chyba nie, widać to po zmienionym kształcie ust u tych młodszych czy braku zmarszczek mimicznych. NIe neguję stosowania tych metod w celu poprawy wizerunku neguję jednak to, że wmawia się innym kobietom, że od stosowania kremów, diety itp można w wieku 40 lat wyglądać na 20.

    Odpowiedz

  2. PANI IZA JEST MARNĄ AKTORKĄ ODKĄD ZACZĘŁA GRAĆ W KLANIE JAK GRAŁA W KARIERZE NIKODEMA DYZMY TO BYŁA ŚWIETNĄ AKTORKĄ. BARDZO LUBIĘ IZĘ JAKO PIOSENKARKĘ BO JAKO PIOSENKARKA MA TALENT BO ŚPIEWA A AKTORKĄ JEST MARNĄ

    Odpowiedz