Steczkowska spędzi Sylwestra z mężem w… Indiach!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Justyna Steczkowska z mężem Maciejem Myszkowskim odpoczywać będą na wybrzeżu Goa.

Po trudnym roku i długiej walce z chorobą nowotworową męża wokalistki, para wybiera się w daleką podróż. Artystka powita Nowy Rok w Indiach, gdzie nabierze sił przed czekającą ją w lutym premierą nowej płyty – dowiedziała się Rewia.

Justyna początkowo była bardzo przeciwna temu, by Maciej wyruszał w tak daleką podróż, jednak wyniki badań lekarskich są dobre, a on czuje się zdrowy i nie chce już żyć przeszłością – mówi przyjaciel rodziny w rozmowie z tygodnikiem. – Taka choroba to zawsze wielki egzamin dla związku, a oni wyszli z niego zwycięsko – dodaje.

# # # # # #

7 thoughts

 1. December 5th Just given up on Gowalla, partly due to the fact I can’t put any more apps on my HTC. I’m back on Four Square again besacue I found the new Save to Four Square button a very useful idea for websites.

  Odpowiedz

 2. Miłego wypoczynku 🙂
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

 3. Oby pan Marcin nie zaszkodzil sobie tym wyjazdem.W kilka miesięcy po zakończeniu leczenia nie mozna niestety uznać, że nowotwór juz nie da o sobie znać.Na to potrzeba kilku lat.

  Odpowiedz

 4. A ja uwazam ze wreszcie nasze media opamietały sie i nie dały tej „artystce” zadnej oferty więc cichcem wyjeżdza via India.ale Justna nie zapomni o nas i poprzez brukowce zaleje nas fotkami ze swoim „cudownym” ciałem i tymi ach och w udawanych pozach i czułościach.

  Odpowiedz

 5. Dariusz

  29 grudnia 2011

  czy ona nie ma w domu lustra (stylizacja z czerwoną sukienką)?

  Odpowiedz

 6. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok, dużo zdrowia, szczęścia
  i radości. Wspaniałego wypoczynku w Indiach 🙂

  Odpowiedz

 7. ciekawe jaką gazetę ze sobą zabierze, albo komu później udostępni swoje zdjęcia???

  Odpowiedz