Guzik Sylwestra spędzi w pracy!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Sylwester będzie pracowity. Ale to dobrze – w moim zawodzie dobrze jest witać Nowy Rok na scenie, to dobra wróżba na przyszłość…mówi Anna Guzik.

Aktorka znana jako Żaneta z serialu „Na Wspólnej” oraz tytułowa bohaterka „Heli w opałach” może się również pochwalić zdolnościami wokalnymi. Niedawno zaśpiewała w projekcie „Świąteczna piosenka”, ale to nie wszystko.

Wykorzystywałam swoje umiejętności wokalne w kilku spektaklach m.in. „Songach” Brecha, „Szwejku”, czy koncertach sylwestrowych w teatrze. Obecnie gram swój monodram – „Singielkę” w którym śpiewam cztery piosenki, napisane specjalnie dla mnie przez Jacka Bończyka i Krzysztofa Maciejowskiego. Program spektaklu wydany został w formie płyty, więc mogę śmiało powiedzieć, że debiut fonograficzny mam już za sobą! – tłumaczy Ania Guzik.

A jak aktorka zamierza spędzić ostatnią noc w tym roku?Biorę udział w sylwestrowym koncercie piosenek francuskich w hotelu Marriott, więc tego śpiewania jest teraz całkiem sporo. Sprawia mi to ogromną radość, bo muzyka jest dla mnie niezwykle ważna – mówi Anna Guzik.

# # # # #