Gorący sylwester w Poznaniu!

Posted in Aktualności, Strona Główna

To była największa impreza sylwestrowa od lat! Plac Wolności w Poznaniu odwiedziło ponad 35 tysięcy osób! Wszyscy doskonale bawili się w rytm przebojów lat 80. z zespołami Papa D., Perfect, London Beat oraz Małgorzatą Ostrowską i wokalistą Gazebo!

Pomysł zorganizowania tegorocznej imprezy sylwestrowej w Poznaniu z gwiazdami muzyki lat 80. okazał się strzałem w dziesiątkę! Na sylwestrowy koncert pod hasłem „Powrotu do przeszłości“ przyszły prawdziwe tłumy. Na imprezie bawiło się ponad 35 tysięcy osób!

Gazebo

Grzegorz Markowski

London Beat

Wszystko zaczęło się od bardzo mocnego akcentu, czyli występu Małgorzaty Ostrowskiej. Po niej Paweł Stasiak z zespołem Papa D. przypomniał największe przeboje grupy znanej w latach 80. jako Papa Dance.

London Beat na sylwestrowej scenie

Małgorzata Ostrowska

Pawel Stasiak Papa D

Gazebo – twórca przeboju „I Like Chopin“ – również nie zawiódł. Po nim sceną i publicznością zawładnął Perfect. Przygotowany przez nich miks największych przebojów zespołu, w tym nieśmiertelnej „Autobiografii“, spodobał się wszystkim.

Prowadzący Michał Lorens

publiczność sylwestrowa w Poznaniu

Na koniec na Placu Wolności wystąpił zespół London Beat. Gdy wybiła północ, noworoczne życzenia złożyli Michał Lorens oraz Zastępca Prezydenta Poznania – Sławomir Hinc.

Wiceprezydent Poznania Sławomir Hinc

fajerwerki

Scena sylwestrowa w Poznaniu z Papa D

Fot. grupashow

# # # # # # # #

2 thoughts

  1. No zwłaszcza Gazebo

    Odpowiedz

  2. Prawdziwe nasze gwiazdy.

    Odpowiedz