Polsat w sylwestra miał rekordową widownię!

Posted in Aktualności, Strona Główna

To była naprawdę wyjątkowa noc. Ponad 120 tysięcy ludzi na stołecznym pl. Konstytucji i blisko cztery miliony czterysta tysięcy widzów przed telewizorami. Swoje hity zaśpiewali artyści wszystkich pokoleń i wszystkich stylów muzycznych. Przez sześć godzin na żywo oglądaliśmy świetnie bawiącą się publiczność. Na pewno takie karaoke mogłoby znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa. Po raz pierwszy w historii na sylwestrowej scenie pojawiły się także dwie legendy polskiego bluesa i rocka – kultowy zespół Dżem oraz charyzmatyczna Kora.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2011

Swoje największe hity zaśpiewali m.in. Maryla Rodowicz, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, De Mono, Sylwia Grzeszczak, Golec uOrkiestra, Big Cyc, Video, Ania Wyszkoni, Marcin Miller z zespołem BOYS, Volver oraz Blue Cafe.

Telewizja POLSAT podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów 2011 uzyskała najlepszy wynik w historii, pokonując tym samym już po raz drugi swoją konkurencję, TVP2. Średni udział Polsatu w rynku telewizyjnym w czasie transmisji w grupie komercyjnej (16-49) wyniósł 30,28%, natomiast w grupie 4+ osiągnął wynik 29,15%. Rekordowa była także liczba osób bawiących się na Placu Konstytucji w Warszawie, która w tym roku osiągnęła poziom ponad 120 tysięcy.

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul

# # # # # # # # # # # # # # # #

3 thoughts

 1. jedyną gwiazdą była Sylwia Grzeszczak,reszta to dziadostwo

  Odpowiedz

 2. stare rury i stare piosenki,ten sylwester w polsacie był żenujący,to był bardziej targ staroci

  Odpowiedz

  1. A co ty myślisz że tylko młodzi ludzie się bawią, starsi też chcą posłuchać i się pobawić TY TEŻ BĘDZIESZ KIEDYŚ STARSZY:) młodość nie trwa wiecznie !!!!!! kol

   Odpowiedz