Korwin – Piotrowska o Wodziance: Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu…

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Strona Główna

Kim jest Wodzianka wie cała Polska – roznoszącą wodę w programie Wojewódzkiego, która pocałowała Nergala…

W wywiadzie dla Newsweeka Karoliana Korwin – Piotrowska odpowiada między innymi na pytania dotyczące Dominiki Wodzianki. Co myśli o niej dziennikarka? Delikatnie mówić nie ma o niej najlepszego zdania. Kim jest dla niej Wodzianka?Jednorazowy wykwit naszego show-biznesu. Nowa wersja Frytki, Jolanty Rutowicz albo „polskiej Angeliny”, czyli kolejna niezbyt mądra, za to wyględna i wygadana dziewoja, która ma parcie na szkło. I jest lansowana, bo Doda i Edzia były na wakacjach, więc nie było o czym pisać – mówi Korwin – Piotrowska.

A potem jest jeszcze gorzej. Na pytanie skąd się wzięła Wodzianka – dziennikarka odpowiada tak: – Jest z pokolenia, które na dobranoc w dzieciństwie oglądało bzykających się w wannie Frytkę i Kena w „Big Brotherze”. Potem ich codziennością był Michał Wiśniewski opowiadający w telewizji o USG żony. Takie dziewczyny były w programie „Top Model”, w którym byłam jurorem. I taka jest „Wodzianka”, która roznosi wodę w programie „Kuba Wojewódzki”. Moim zdaniem ma też wodę zamiast mózgu. Jest przy tym mniej bądź bardziej ubrana. Poza tym pocałowała Nergala.

Korwin – Piotrowska przewiduje, że Wodzianka na bazie swojej nagłej popularności już wkrótce dostanie własny program w jakiejś stacji. – Ona niewiele umie, źle mówi, ale jest bezczelna i wyględna, a ludzie czasami lubią tylko popatrzeć. Coraz więcej jest dziewczyn, które chcą tylko i wyłącznie zaistnieć. Mogą być pogodynką, hostessą albo kretynką podającą wodę. Ważne, żeby się pokazać w telewizji – kwituje Korwin – Piotrowska. Ma rację?

# # # #

5 thoughts

 1. hehe dobre,dobre 🙂

  Odpowiedz

 2. Dariusz

  5 stycznia 2012

  Inteligentna babka (ale bez szału), ale a propos ostatnich doniesień nie wiem jak może wypowiadać się o poziomie programu Top Model skoro sama ten poziom tworzyła i wtedy nie było widać by jej to przeszkadzało,przeciwnie. Krytykuje więc sama siebie…Wyszukuje chwytliwe hasła i ich używa wow

  Odpowiedz

 3. AMERYKI NIE ODKRYŁA

  Odpowiedz

 4. Poziom wypowiedzi,słownictwo i kultura pani Korwin-Piotrowskiej są żenujące, biorąc pod uwagę,że to podobno osoba wykształcona i aspirująca do miana intelektualistki.

  Odpowiedz

  1. tak,tak …. pani Korwin już nie wie jak się lansować aby przetrwać w TV więc atakuje mlode i piękne dziewczyny – zazdrośnica.
   Pani Korwin, musi Pani oswoić się z myślą, że im więcej jadu, tym mniej rozumu – bo urody i tak pani brak…

   Odpowiedz