Schejbal

Wiemy co się stanie z Schejbal w Szpilkach na Giewoncie!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Jak wiadomo Magda Schejbal zrezygnowała z udziału w czwartej części serialu. Scenarzyści wymyślili, że….

Ewa Drawska została wysłana przez nich za ocean.- Minął rok,od wydarzeń w trzeciej części i ślubu Ewy i Bartka. Ewa jest w Stanach, a Bartek rozpacza z tego powodu – powiedziała portalowi Superseriale.pl dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew.

Magdalena Schejbal,

Podobno to Anna Czartoryska, która gra serialową Xenię zajmie miejsce Ewy Drawskiej w sercu Bartka. Jednak jak powiedziała portalowi Terentiew droga powrotu jest dla Schejbal otwarta. – Magda jest cudowną i dorosłą dziewczynką. To jej decyzja. Ale zawsze może wrócić – czytamy.

Magdalena Schejbal,

Nina Terentiew

Magdalena Schejbal,

Natalia Rybicka

Anna Czartoryska

Jan Wieczorkowski

# # # # # # # #

4 thoughts

 1. Hmm spadnie na Nia lawina kartonów….

  Odpowiedz

 2. A ja rozumiem schejbal. Ten serial mial coraz głupszy scenariusz. Stawial górali w zlym swuietle, jakby byli matolami.Intrygi byly nieprawdopodobnie nierealne. Tylko pierwsza seria była fajna. Szkoda, ze ewa wyjechala, ale pani terentiew powinna zwonic scenarzystow i zastrudnic tych co byli poprzednio, nawet laik widzi, ze to wina scenariusza ze film jest coraz glupszy.

  Odpowiedz

 3. Magda czemu nam to zrobiłaś ???!!!!!! Wiem , rozumiem , ale kurde to do chrzanu !!!!! Nie ma już Szpilek ! Po co to ciągnąć dalej !!! Po roku …… mam gdzieś to po roku !!!! Z tymi zwłaszcza aktorkami !!!!! Plastiki , niby ładne , a żadne !!! Gdzie ten wdzięk , gdzie ten luz , gdzie ta cudna komediowość, ten dystans ,to oko do widza ?!!!! No nieeeeeeee ! Jak ma się super aktorkę to należy ją szanować , dopieszczać , kochać , a nie dowalać , szkalować, bo niewygodna ! Tak ma prawo żądać bo jest JEDYNA !!!!!! Macie teraz te byle jakie co to wszystko za byle co , wygodne ! Tylko co z tego ???!!!Znamy , znamy i wiemy , wiemy !!!! I nic ponad to ! A Polsat miał taką szansę….. i ….. No szkoda !

  Odpowiedz

 4. dyrektor

  5 stycznia 2012

  Tak myślałam , to stary sposób, po latach ….. I co z tego ? Co to da ? No da szmal Polsatowi , producentom zwłaszcza ! Aktorzy ci co grac w tym czymś będą ,też zarobią , ale gdzie jest widz , fan , wierny ?! Dla niego ten serial się skończył!!!!!! Bartek rozpacza bo nie ma Ewy i ma rację , a my też rozpaczamy bo NIE MA EWY !!!!!!!!! Jak nie zmieni się producent , nie przejmą steru prawdziwi zdolni scenarzyści,a reżyser nie będzie tylko zarabiał to nie ma szans na dobry serial !!!!A Szpilek tych „sprzed roku co to minął ” Żal jak cholera !!!!

  Odpowiedz