Majdan: Mam za sobą dwa nieudane związki, więc jestem ostrożny…

Posted in Aktualności, Radosław Majdan, Strona Główna

Radosław Majdan szczerze wyznaje dlaczego wciąż nie ma u jego boku kobiety….

Od rozstania z Dodą minęło sporo czasu, a Majdan wciąż jest sam. Czyżby nie dojrzał jeszcze do kolejnego związku? – Dawno do tego dojrzałem. Dojrzałem też do tego, żeby bardziej cenić swoją prywatność. Na razie żyję sobie sam, mam fajną pracę, grupę przyjaciół. Nie mam osoby, z którą mógłbym to dzielić, ale wierzę, że kiedyś to się zmieni – mówi Majdan w wywiadzie dla tygodnika „Na Żywo”.

Pytany dlaczego nie może się zakochać odpowiada tak: – Mam za sobą dwa nieudane związki, więc jestem ostrożny. Nie chcę wchodzić w coś, do czego nie jestem do końca przekonany. Więc jak tylko pojawiają się wątpliwości, wycofuję się. Może to źle, bo czas weryfikuje pewne cechy charakteru, jednak boję się powtórzyć błąd.

# # # #

6 thoughts

 1. Wydaje mi się ,że Radek jest uczciwym facetem,prostolinijnym i uczuciowym.tak to odbieram z jego twarzy.Doda nie była jego warta pod każdym względem.Obserwowałam ja od „Big Bradera”Nikogo nie szanowała,.Zadufana w sobie „leciała na skróty nie patrząc an boki,”Tak kończą osoby pewne siebie bez pokory.Radkowi życzę wielkiej miłości i pomyślności.Bardzo przystojny i normalny człowiek.Pozdrawiam

  Odpowiedz

 2. szczery

  7 stycznia 2012

  Niech się zastanawia i dobrze. Niektórych nawet to nigdy nie czeka bo nie dla psa kiełbasa, nie ta półka po prostu!

  Odpowiedz

 3. Nikt nie mowi, ze był święty, wiadomo. Ale nie dziwie się, ze sie teraz boi.

  Odpowiedz

 4. Ostrożność i zaufanie to podstawa. Zawsze zrezygnuje z tego którego czas spędzony ze mną nie jest ważny, nawet gdy się zakocham, lepiej zawczasu niż później. To moja pierwsza i podstawowa zasada.

  Odpowiedz

 5. Na świętego to on nie wygląda a wypowiada się tak jakby to była wina tych 2 osób z ktorymi był związany. Doda- widziały gały co brały nie trzeba się wczytywać jak w księgę po prostu był taki sam, i nadal do wspaniałych facetów to on nie należy ani to jego grono przyjaciół hhaha żenada

  Odpowiedz

 6. Nawet rozsądnie mówi

  Odpowiedz