Malinowska Kożuchowska Horodyńska

Malinowska i Horodyńska krytykują Kożuchowską za tę kreację!

Posted in Aktualności, Wpadki Gwiazd

Aktorka zaliczyła modową wpadkę…

Okazuje się, że nikt nie jest bezbłędny, nawet ikona stylu. Kreacja, w której Kożuchowska pojawiła się na pokazie Dawida Wolińskiego, jaka jest – każdy widzi. Teraz profesjonalnie skrytykowały ją na łamach Party Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

– (…)Cekinowa piżama jest piękna, ale nie na salonach. Pomysł na kreację podoba mi się, ale to jak ten materiał krzywdzi sylwetkę Małgorzaty jest karygodne – mówi Malinowska. – Marynarka usiadła na biuście. Spodnie fatygują krok. A już połączenie całości z tymi botkami powoduje, że bolą mnie zęby! Jeszcze blada torebka i złote kolczyki…Mówię stanowcze „Nie”. Eksperyment się nie powiódł – tłumaczy Joanna Horodyńska. – To prawda – wtóruje jej Malinowska. A Wam jak podoba się ta kreacja Małgorzaty Kożuchowskiej?

Joanna Horodyñska

Karolina Malinowska

# # # # # #

10 thoughts

 1. e tam, dla mnie ładnie wygląda 😉 musieli sie czegoś uczepic . Te co ją krytykują miały brzydkie stroje .

  Odpowiedz

 2. Laski mają racje!!!!!!!!!I to nic, ze krytykują Kożuchowską. jak jej sie nalezy, to obiektywnie trzeba to przyznac!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 3. fiu fiu fiu

  9 stycznia 2012

  bleee piżama do tego bleee torba „od czapy”

  Odpowiedz

 4. Gdybym miala mozliwosc to bym sama powiedziala kozuchowskiej, ze zle wyglada

  Odpowiedz

 5. wreszcie ktos to powiedzial wygladala w tym zle, jak w pidzamie!!!!

  Odpowiedz

 6. Lubienie Małgorzaty Kożuchowskiej nie ma tu nic do rzeczy! Ja też ją lubię, szczególnie jako Natalię Bosko, bo jest w tej roli BOSKA. ale to nie zmienia faktu, ze ta kreacja, o ktorej mówią Malinowska i Horodyska jest koszmarna i Kożuchowska źle w niej wygląda. Ludzie bądźcie obiektywni!

  Odpowiedz

 7. A CO WAM SIĘ NIE PODOBA W KREACJI MAŁGOSI ZAZDROŚNICE PRZEBRZYDŁE HM ? JAK SIĘ WAM ONA NIE PODOBA TO NIE KOMENTUJCIE JEJ UBIORU ANI WYGLĄDU. NATOMIAST JA MAŁGOSIĘ BARDZO BARDZO LUBIĘ BO GRAŁA W MOIM ULUBIONYM SERIALU MJM I NADAL TEN SERIAL OGLĄDAM I NIE TYLKO ZA TO ALE RÓWNIEŻ ZA TO JAK PIĘKNIE ŚPIEWA I ŻE POMAGA CHORYM DZIECIOM W FUNDACJI MAM MARZENIE.

  Odpowiedz

 8. A mnie sie podoba . Ale za to te dwie panie powinny najpierw same sie pozadnie ubrac a potym mkrytykowac innych . Jeszcze nie widzialam ani p. horodynskiej ani p. Malinowskiej ladnie ubranej.Zenada takie ikony mody.

  Odpowiedz

  1. fiu fiu fiu

   9 stycznia 2012

   co za mowa

   Odpowiedz

  2. to nieprawda co piszesz bo Horodyńska bywa że dobrze wygląda

   Odpowiedz