Nikt nie jest doskonały – premiera w teatrze Komedia

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W warszawskim teatrze Komedia kolejna premiera: „Nikt nie jest doskonały” Simona Williamsa.

Przedstawienie wyreżyserował Grzegorz Chrapkiewicz, na scenie zaś pojawiają się gwiazdy: Edyta Olszówka, Jan Jankowski, Wojciech Duryasz i Marta Dąbrowska.

Jan Jankowski, Edyta Olszówka

Edyta Olszówka

Marta Dąbrowska, Wojciech Duryasz, Grzegorz Chrapkiewicz, Jan Jankowski, Edyta Olszówka

Jan Jankowski, Edyta Olszówka, Grzegorz Chrapkiewicz

W premierowym wieczorze jako goście wzięli udział m.in. Andrzej ZaorskiRobert Rozmus, Wojciech Wysocki, Tomasz Ossoliński, Piotr Zelt, Aneta Todorczuk Perchuć, Marcin Perchuć, Karolina Nowakowska i Tadeusz Chudecki.

Andrzej Zaorski

Robert Rozmus

Podobno kobiety są najlepszymi znawczyniami męskiej duszy. I kobiecej duszy. I sfery uczuciowej w sensie ogólnym. I w ogóle są najlepszymi znawczyniami wszystkiego… I dlatego pisują płomienne romanse o wszystkim, które sprzedają się w w milionowych nakładach. Myrtle Banbury jest właśnie taką pisarką. I właśnie napisała niezwykle romantyczny i płomienny romans „Spotkajmy się w St. Albans”. (…) Jest tylko jeden mały problem… Myrtle Banbury, romantyczna i płomienna pisarka tak naprawdę nazywa się… Leonard – jest mężczyzną i do tego statystykiem w średnim wieku, którego przed czterema laty opuściła żona, bo był… statystycznie nudny.

Leonard ma dorastającą córkę, która lekceważy ojca, bo jest… nudny. I nieco ekscentrycznego ojca, który wykorzystuje syna, bo ten jest… nudny.  (informacja ze strony Teatru Komedia)

Tomasz Ossoliński

Wojciech Wysocki z żoną

Piotr Zelt, Robert Rozmus

Aneta Todorczuk Perchuć, Marcin Perchuć

Tadeusz Chudecki

Edyta Olszówka

Marta Dąbrowska

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul

 

 

# # # # # # # # # # # # # #