Paulina Papierska,

Papierska jedzie po jury Top Model!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Przestała płakać i udawać ofiarę losu, teraz atakuje….

Pamiętacie Paulinę Papierską? W pierwszej edycji Top Model niemal wyłącznie płakała, opowiadając do znudzenia o swoim trudnym dzieciństwie. Program wygrała, głównie dzięki łzawej historii jakich wiele, jednak kariery nie zrobiła. Czego się można było spodziewać. Teraz postanowiła o sobie przypomnieć. A, że nie znalazła innego sposobu robi to na swoim blogu. To tam krytykuje jury Top Model za ich ostatnie kłótnie i słowne przepychanki.

Paulina Papierska

Paulina Papierska

Teraz chce poruszyć wątek kochanych jurorów. Ich zachowanie… , jest śmieszne,komiczne,groteskowe… Po tej edycji widać że jednak ten skład nie był najlepiej dobrany co widać w ostatnich publikacjach portali plotkarskich. Różnice ich zachowania między pierwszą a drugą edycją zauważam w jednym zdaniu. W I edycji zachowywali się jakby im zależało na programie. Potraktuje program jak rzecz i powiem w inny sposób… Jurorzy w mojej opinii w I edycji pracowali na to żeby program był ciekawym produktem… W drugiej edycji zaś każdy chciał grać główną rolę w tym produkcie(…)” – pisze Papierska na swoim blogu. Co Wy na to?

Paulina Papierska,

Paulina Papierska

Paulina Papierska

One thought

  1. "naciekawszym" "produktem" była Papierska :)

    11 stycznia 2012

    A się rozgadała dziewczyna, po czasie, chyba przez to, iż weszli jej na ambicje, że kariery nie robi, a wygrała program i marnuje szansę.
    Ogólnie rzecz ujmując i odnosi się do wszystkich tego typu show – mało jest ludzi z pasją i tych co lubią swoją pracę (tu można się kłócić czy można nazwać pracą), nawet ci którzy lubią po czasie zaczynają traktować to instrumentalnie i nie liczą się żadne głębsze idee…Tylko liczą swoje srebrniki „jak dzi..wka z taniego burd..elu”. Smutne…i jak można się pomylić…

    Odpowiedz