Maria Nikliñska, Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk

Klan znika z ekranu!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Po 15 latach emisji….

Fakt dotarł do tajnych planów TVP1. Zgodnie z decyzją szefów Jedynki, od jesieni nie zobaczymy kolejnych perypetii rodziny Lubiczów – czytamy w dzienniku.„Trwają przygotowania do wymiany kolejnej telenoweli – Klan. Liczymy na start nowej produkcji jesienią 2012” – podaje na łamach dziennika Biuro Reklamy i Handlu TVP.

Agnieszka Kaczorowska, Piotr Cyrwus

Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk

Tomasz Stockinger, Laura £ącz

Klan to jeden z najpopularniejszych polskich seriali – ogląda go ponad 3,5 mln widzów. Podobno, jak czytamy reżyser, Paweł Karpiński jeszcze wierzy w szansę jego uratowania i szuka na to pomysłów. – Próbuje ratować serial i prowadzi w tajemnicy przed aktorami rozmowy z telewizją – zdradza informator Faktu. Jednak dziennik dowiedział się, że ostatni raz na planie zdjęciowym aktorzy spotkają się 22 kwietnia. Będziecie żałować?

Joanna Żółkowska, Paulina Holtz

Jacek Borkowski

Małgorzata Ostrowska - Królikowska, Piotr Cyrwus, Izabela Trojanowska

# # # # # # # # # # # # # # #

5 thoughts

 1. Yakaleo

  10 maja 2012

  April bloggers bring May ofrfesThe bloggers blogging for autism awareness community has been extended. BlogNetNews.com has provided a way for us to continue blogging in very readable format that will also help raise money. I’m posting this spammy-message because you are one of the original bloggers from April. To read more about how this works, or to opt out, please . Thanks!Genevieve

  Odpowiedz

 2. niech sobie ten Klan leci miło spojżeć na losy tej rodziny czasami nawet dzięki nim wiem jak postąpić w realu

  Odpowiedz

 3. Producenci „Klanu” dementują

  W związku z dzisiejszą publikacją w „Fakcie” o rzekomym zakończeniu realizacji i emisji „Klanu” producenci serialu oświadczają, że nic im w tej sprawie nie wiadomo.

  – Nie mamy takich obaw – mówi Paweł Karpiński, producent telenoweli. – Oglądalność serialu rośnie, pracujemy nad nowymi wątkami, wprowadzamy do akcji nowych bohaterów. Wszystko po to, by nie zawieść nasz…ych fanów. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy w sprawie sezonu jesiennego z Biurem Reklamy TVP S.A.

  – Gdyby rzeczywiście telewizja publiczna planowała zastąpić „Klan” innym serialem, z całą pewnością jej szefowie poinformowaliby nas o tym w pierwszej kolejności – podsumowuje Wojciech Niżyński, producent i pomysłodawca sagi rodu Lubiczów.

  Teresa Maleszewska, szefowa produkcji „Klanu”, stanowczo dementuje ponadto informację, że zdjęcia do wiosennego sezonu serialu zostaną zakończone 22 kwietnia. – Zgodnie z harmonogramem, który ma ścisły związek z transmisją rozgrywek Euro 2012, pracujemy na planie do 17 maja – wyjaśnia. – Odcinki te będą emitowane do czerwca.

  Odpowiedz

 4. Ja też będę żalować, bardzo lubie Klan.A ta nowa telenowela to pewnie będzie jakiś gniot typu „Rezydencja”.

  Odpowiedz

 5. Ja będę żałować! Lubię klan.

  Odpowiedz