Piotr Adamczyk, Katarzyna Rozz

Przyjęcie weselne Adamczyka na…plebanii!

Posted in Strona Główna

Para młoda zadecydowała, że po kameralnym ślubie, nie będzie wesela …

 Powoli wychodzą na jaw nowe fakty dotyczące tajemniczego ślubu Piotra Adamczyka. Długo informację o nim traktowano jak plotkę. Teraz pojawiają się głosy, że ślub się odbył i to wcale nie za granicą. Jak ustalił magazyn Flesz, 8 stycznia, po siedmiu miesiącach związku, aktor ożenił się z Kate Rozz w warszawskim kościele błogosławionego Edwarda Detkensa na Bielanach.

Piotr Adamczyk Katarzyna Rozz

Na ślub zaproszono tylko kilkanaście osób. Świadkiem Kate Rozz( Katarzyna Gwizdała), jak czytamy we Fleszu, był Maciej Zień, a Pana Młodego – jego menadżerka Sylwia Diakowska. Ukochana Adamczyka wystąpiła w pięknej, koronkowej sukni w kolorze écru, którą zaprojektował i uszył dla niej świadek. Para młoda zdecydowała, że po ślubie nie będzie wesela. Gości zaproszono na plebanię i zaserwowano im oryginalny poczęstunek – kapuśniak. Na przyjęciu obecna była między innymi Joanna Przetakiewicz.

Piotr Adamczyk Katarzyna Rozz

Piotr Adamczyk Katarzyna Rozz

# # # # # # # # #

4 thoughts

 1. A Wojtek Drozdowicz nawet „pary” nie puścił…:)

  Odpowiedz

 2. Facetowi odbiło kompletnie jedzie cały czas na roli jaką zagrał Papieża na tym cały czas drogę sobie przeciera. okropieństwo jaki przebiegły.Śmieszny.

  Odpowiedz

 3. na plebanii ???

  Odpowiedz

  1. Bardzo dobrze był czas dla nich ,popieram moje gratulacje

   Odpowiedz