Skrzynecka Katarzyna Korwin - Piotrowska Karolina Facebook

Korwin – Piotrowska jedzie po Skrzyneckiej!

Posted in Aktualności, Karolina Korwin-Piotrowska, Katarzyna Skrzynecka, Strona Główna

Za co? Za odchudzanie się w gazecie….

Dzisiejszy numer magazynu „Party” z Katarzyną Skrzynecką na okładce i artykułem o tym jak aktorka odchudza się po ciąży, nie uszedł uwadze dziennikarki. Karolina Korwin – Piotrowska  skomentowała na swoim profilu na facebooku to co widziała i czytała. A skomentowała tak:

Katarzyna Skrzynecka okładka Party

„Jak widzimy dbająca o swoja prywatność Kasia Skrzynecka juz od jutra odchudza sie z mężem i z „Party”. Czekamy na relację z odwiedzin w Kasia i jej męża toalecie, potem w kuchni, no i sypialnia- of kors. Wszystko pewnie w „Party” za jedyne 1.50:))))” – napisała Korwin – Piotrowska.

Co Wy na to ma rację?

Karolina Korwin - Piotrowska facebook

Karolina Korwin - Piotrowska Top Model

Katarzyna Skrzynecka Restauracja Belvedere,

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcin Łopucki URODZINY DWUTYGODNIKA PARTY, AMBER ROOM

Katarzyna Skrzynecka Prezentacja kolekcji Valentino Pret-a-Porter Jesieñ / Zima 2011-2012

# # # # # #

8 thoughts

 1. Kasia Skrzynecka to ostatnio stała się specjalistką od wszystkiego, w porannym programie jednej ze stacji TV była już specjalistką od tego „co się zmienia w życiu jak pojawia się dziecko”, klika dni później udzielała się jako specjalistka od tego „jak dbać o wcześniaki” mimo, że jej dziecko nie miało jeszcze nawet dwóch miesięcy!!!! A teraz specjalizuje się w odchudzaniu czyli branie dalej w hasło” nie ważne co mówią i piszą ważne żeby pisali”. Takie podejście do życia od kilku lat ma też Michał Wiśniewski. Żałosna się staje coraz bardziej.

  Odpowiedz

  1. odchudzić by się przydało

   Odpowiedz

  2. Dokładnie. Pawia można puścić od oglądania tej sztucznej Skrzyneckiej lansującej się ile wlezie. Wyjątkowo żałosna persona… Królowa pasztetów…

   Odpowiedz

 2. Rita 100/100

  Odpowiedz

 3. popieram Ritę 1000razy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tobie Piotrowska też by się przydalo odchudzuć tluste d**sko, może „odchudzanie z Faktem”?I ciekawe, jak byś wyglądala po ciąży, ale tego nie zobaczymy – bo kto by cię chcial?

  Odpowiedz

 4. akurat to nie jest zły pomysł bo Ken jest trenerem może wreszcie Polki wezmą się za siebie patrząc jak pięknieje w oczach Kaśka

  Odpowiedz

 5. Tobie Piotrowska też by się przydalo odchudzuć tluste dupsko, może „odchudzanie z Faktem”?I ciekawe, jak byś wyglądala po ciąży, ale tego nie zobaczymy – bo kto by cię chcial?

  Odpowiedz

 6. Korwin—piękna w ciemności powinna zamknąc juz tą swoja szczękę i spojrzec na siebie

  Odpowiedz