Alicja Bachleda-Curuś szuka nowej miłości

Bachleda-Curuś szuka nowej miłości!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Już nie tęskni za ojcem swojego synka…

Alicja Bachleda- Curuś od dwóch lat samotnie wychowuje synka. Wtedy to rozstała się z jego ojcem Colinem Farrellem. Teraz jak mówią jej bliscy góralka chce się znowu zakochać i być szczęśliwą.

Alicja Bachleda-Curuś szuka nowej miłości

Aktorka na co dzień mieszka w Los Angeles, z dala od najbliższych. Choć znajomych jej tam nie brakuje, jednak trudno nazwać jej dom prawdziwym domem, takim jak ten, który pamięta z dzieciństwa.– Samotnej dziewczynie nie jest wcale łatwo. Poza tym, że jest matką i aktorką, to jest też kobietą, która potrzebuje miłości, bliskości i chciałaby mieć w kimś oparcie – mówi Faktowi informator dziennika.

Alicja Bachleda-Curuś szuka nowej miłości

Czy uda jej się w Hollywood odnaleźć miłość? Tego nie wiadomo. Podobno Alicja Bachleda-Curuś jest już na nią gotowa.– Rodzice bardzo Ali pomagają, ale przecież mieszkają na innym kontynencie. Mogą jej wysłuchać, doradzić, ale nic więcej. Colin jest dobrym tatą, ale głównie weekendowym. Na co dzień Alicja musi radzić sobie sama. Teraz na szczęście ból i rozczarowanie po rozstaniu z Farrellem minął i myślę, że jest gotowa na nową miłość – mówi dziennikowi bliski Alicji Bachledy-Curuś.

Alicja Bachleda-Curuś gotowa na nową miłość

Alicja Bachleda-Curuś szuka nowej miłości

 

 

# # # # # #

2 thoughts

  1. Alicja wracaj do swoich ziomali gorali i na hale tam jest twoje miejsce i chlopy.Zapomnij o kolejnym sławnym ,ktorego da sie załapac na brzuszek.Nasi takie cos zaakceptuja tam juz nie.

    Odpowiedz

  2. No nie wiem, czy do panny zużytej przez oszoloma i fleję Farrella, do tego z dzieciarem Henrykiem, ustwai sie kolejka adoratorów.Wątpię.

    Odpowiedz