Małgorzata Pieńkowska - Miłość się skończyła?

Małgorzata Pieńkowska – Miłość się skończyła?

Posted in Aktualności, Strona Główna

Serialowa Maria Zduńska z „M jak miłość” ma chyba więcej szczęścia w miłości niż grająca ją Małgorzata Pieńkowska….

 Małgorzata Pieńkowska spełniła niedawno swoje największe marzenie zawodowe – zagrała w spektaklu,który sama wyprodukowała. Jednak, jak podaje „Na Żywo”,  wśród oklaskujących ją widzów nie było tego mężczyzny, na którym aktorce najbardziej zależało. Na widowni Klubu Kultury na Saskiej Kępie, podczas premiery „Więzi rodzinnych” zabrakło Andrzeja Nersa, jak czytamy.

Małgorzata Pieńkowska - Miłość się skończyła?

Czy to koniec miłości? – zastanawia się tygodnik i wylicza symptomy, które mogą na to wskazywać. Między innymi fakt, że do niedawna, jak czytamy, żona Andrzeja miała na facebooku wpisane w rubryczce status związku”skomplikowany”. Podobno w pierwszy dzień świąt zmieniła go jednak na „małżeństwo”.

Małgorzata Pieńkowska - Miłość się skończyła?

Co na to Pieńkowska? – Gosia ma już dość roli tej trzeciej. Kocha Andrzeja, ale coraz ciężej znosi tęsknotę. Niełatwo jest żyć bez mężczyzny – mówi znajoma gwiazdy na łamach tygodnika.

Małgorzata Pieńkowska - Miłość się skończyła?

Małgorzata Pieńkowska - Koniec miłości?

Małgorzata Pieńkowska - Miłość się skończyła?

# # # # # # #

15 thoughts

 1. Ma ladna twarz ..ale ta fryzura…….powina poradzic sie stylistki

  Odpowiedz

 2. Krzyś

  5 lutego 2012

  Jest słabą aktorką i niezbyt urodziwą kobietą,ale może ma jakieś inne walory.

  Odpowiedz

  1. wiesz co oceniasz ją po roli w M jak miłość który jest moim ulubionym serialem a nie wiesz że jest aktorką teatralną i świetnie się sprawdza w teatrze. Ja osobiście lubię Panią Małgosię w M jak miłość kiepsko gra a w teatrze jest świetna.

   Odpowiedz

 3. Fryzjera powinna zastrzelić albo walnąć kartonem…
  Pani Małgosiu, proszę wrócić do fryzury jaką Pani miała w reklamie telewizyjnej tego słynnego środka na A…

  Odpowiedz

  1. W durnej rekalmie Artresanu, to ta badziewiara nma perukę.

   Odpowiedz

 4. W czarnych wlosach jej nie do twarzy , w tej peruce wyglada mlodziej…

  Odpowiedz

 5. A ja ja bardzo lubie . Tylko niech nie buduje swojego szczescia na czyjes krzywdzie bo to sie zemsci. Powodzenia pani Malgosiu.

  Odpowiedz

  1. ja też ją bardzo lubię bo gra w moim ulubionym serialu M jak miłość i jest sympatyczną kobietą widziałam ją kiedyś w programie Europa da się lubić i jest przesympatyczna. W czarnych włosach jej ładnie ale w tej peruce kiepsko wygląda.

   Odpowiedz

 6. miśka

  4 lutego 2012

  Dramatycznie wygląda w tych czerwonych lśniących sandalkach. Ochyda!!!!!!!!!!!!

  Odpowiedz

 7. To fakt, ma dość tego ze zabiera kobiecie meza. Nie stać ją na zwiazek z męzczyzną wolnym, niestety. Nie ładna jest i gra okropnie w tym serialu.

  Odpowiedz

  1. może nie jest ładna ani kryształowa ale aktorką jest dobrą jak nie wierzysz to się wybierz to teatru zazdrośnico w M jak miłość gra kiepsko ale i tak ją bardzo lubię bo gra w moim ulubionym serialu.

   Odpowiedz

 8. Żalosna baba – wpieprza się w malżeństwo.A jako Marysia w M jak Milość jest beznadziejna, te świdrujące, wredne oczka i wiecznie obrazona mina.

  Odpowiedz

  1. wiesz co sama jesteś żałosna zazdrośnico bo ci nie wyszło a to że Pani Małgosia ma taką rolę w moim ulubionym serialu M jak miłość to nie znaczy że jest taka naprawdę. Bardzo lubię Panią Małgosię za M jak miłość i że jest sympatyczna ale nie znoszę jej bohaterki.I następnym razem zastanów się co piszesz by nie urazić danej osoby i fanów. Bo to piszesz to jest chore i żenujące.

   Odpowiedz

   1. Dziecko, weż się za lekcje, zamiast pierdolić androny.

    Odpowiedz

  2. Jeśli rozbija cudze małżeństwo, to Twoje okrślenie jest właściwe…

   Odpowiedz