Ranczo nie znika z anteny

„Ranczo” nie znika z anteny!

Posted in Aktualności, Strona Główna

Udało się!

 Fani serialu będą zachwyceni. Po ostatnich informacjach, że ich ulubiony serial „Ranczo” wiosną nie pojawi się na antenie, teraz mogą odetchnąć z ulgą. Zapowiedzi były wprawdzie niepokojące, ale skończyło się na strachu.

Katarzyna Żak, Cezary Żak Ranczo nie znika z anteny

Pisaliśmy już o tym skąd wzięły się te problemy wokół jednego z najchętniej oglądanych seriali.- Pierwotnie szykowaliśmy serial na wiosnę, ale ze względu na zawirowania w negocjacjach z TVP i zerwanie przez telewizję rozmów, przerwaliśmy zdjęcia. Stąd potrzebujemy czasu, by zrobić parę dokrętek. Do marca nie zdążymy – mówiła wtedy w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Magdalena Łukasiak z grupy ATM, która produkuję serial.

Ewa Kuryło, Piotr Pręgowski Ranczo nie znika z anteny

Ostateczna decyzja co do losów „Rancza” miała jednak dopiero zapaść. I zapadła. Widzowie będą mogli śledzić nowe przygody swoich ulubionych bohaterów już od 4 marca.

Piotr Pręgowski, Bodgan Kalus, Sylwester Maciejewski Ranczo nie znika z anteny

 

Violetta Arlak, Ranczo nie znika z anteny

Elżbieta Romanowska, Ranczo nie znika z anteny

Katarzyna Żak, Ks. Andrzej Sobczyk, Cezary Żak Odpustowe Ranczo w Jeruzalu,

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. daniel

    6 lutego 2012

    Ale mają szczęście !!! Szmal jest i będzie !!!! Ile można ciągnąć ten temat !!!???? Już jest naciągany i głupi !Było fajnie i już się skończyć powinno !!!! Bo dalej to kicz!!!!!!Jak ze Szpilkami na Giewoncie !!!! Apetyty producentów nijak się mają z potrzebami widza !Widz chce mieć przyjemność , a producent szmal za wszelką cenę i w dupie ma wrażliwość i oczekiwania widza ! Więc pytam się , kto jest dla kogo ????????????????????????????????????????????Ja widz nie znoszę tandety i byle czego na ekranie !!!!!!!

    Odpowiedz

  2. TAK SIĘ CIESZĘ ŻE RANCZO WRÓCI UWIELBIAM TEN SERIAL BEZ TEGO SERIALU NIE POTRAFIĘ ŻYĆ

    Odpowiedz