XIV Charytatywny Bal Dziennikarzy w Auli Politechniki Warszawskiej

XIV Charytatywny Bal Dziennikarzy – zobacz zdjęcia!

Posted in Imprezownia, Strona Główna

W auli Politechniki Warszawskiej odbył się XIV Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Sztandarowa impreza karnawałowa stolicy zgromadziła tradycyjnie dziennikarzy prasy, radia i telewizji, polityków, biznesmenów i artystów. Muzyczną gwiazdą wieczoru była Kayah, w roli DJ wystąpił Cpt. Sparky, a honory gospodarzy pełnili Marzena Rogalska i Rafał Rutkowski.

Dominika Wielowieyska, Andrzej Morozowski, Katarzyna Kolenda-Zaleska XiV Charytatywny Bal Dziennikarzy

Na balu pojawili się: Jacek Rostowski, Grzegorz Schetyna, Rafał Grupiński, Janusz Lewandowski, Zbigniew Ćwiąkalski, Bogdan Zdrojewski, Joachim Brudziński, Michał Kamiński, Roman Giertych, Jerzy Wenderlich, Paweł Kowal, Monika Olejnik, Kinga Rusin, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Monika Janowska i Andrzej Mleczko, Andrzej Morozowski, Jacek Żakowski, Hubert Urbański, Dominika Kulczyk-Lubomirska i Jan Lubomirski-Lanckoroński, Marek Koterski, Katarzyna Frank-Niemczycka i Zbigniew Niemczycki, Tomasz Wróblewski, Agata Młynarska, Dominika Wielowieyska, Katarzyna Meller, Beata Tadla, Ewa Ewart, Maciej Orłoś, Jan Wołek, Lejb Fogelman, Krzysztof Materna, Tomasz Karolak, Robert Kupisz.

Dochód z 14. Charytatywnego Balu Dziennikarzy wyniósł blisko 250 tys. zł. Pieniądze zostaną przekazane na stypendia edukacyjne dla wyrównania szans ubogiej młodzieży ze wsi i małych miast.

Podczas tegorocznego balu goście mogli zlicytować m.in .: podarowany przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego album nagrań Ignacego Jana Paderewskiego „Paderewski. The Historical Recordings 1937”, który kupiono za kwotę 4 tys. zł. Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz przekazała piłkę, którą Legia Warszawa grała z Rapidem Bukareszt w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Legia wygrała. Piłka z podpisami wszystkich zawodników została zlicytowana za 6 tys. zł.

Największym zainteresowaniem podczas tegorocznej licytacji cieszył się samochód sterowany radiem Porsche Verva Racing Team, z autografem Kuby Giermaziaka. Wyścigówka została wylicytowana za kwotę 18 tys. zł.

Cały dochód z tegorocznego balu zostanie przeznaczony stypendia edukacyjne dla wyrównania szans ubogiej młodzieży ze wsi i małych miast.

 

Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik, Rafał Ziemkiewicz, Aleksandra Ciejek XiV Charytatywny Bal Dziennikarzy

Fot. Studio 69 – Marcin Kmieciński, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. Kamila

  8 lutego 2012

  Weź niedojżć że są bogaci mają po miliony kasy na kącie to poopierali się w takie szmaty lee fuu blleee Z wyjątkami kilku osób bo niektórzy mają klasę i styl ale niektórzy to moja jak jakieś 100lat temu !! ale niektórych styl mi się podoba :*:)

  Odpowiedz

 2. mamona

  8 lutego 2012

  A to Polska właśnie … bal próżności i lansu. Żona Wenderlicha nie dokonała depilacji pach . Olejnik jest tak za botoksowana że trudno patrzeć , żona Zakowskiego chyba była na wycieczce , Rusin w ciąży , Lewandowski z nieatrakcyjną flamą i to jest polska ” elita”

  Odpowiedz