Anna Czartoryska w zwiastunie nowej serii Szpilki na Giewoncie

Czartoryska śpiewająco zapowiada nowe „Szpilki na Giewoncie”

Posted in Strona Główna

Anna Czartoryska z zespołem JazGot zapowiada nowe „Szpilki na Giewoncie”Premierowy pokaz 4 sezonu „Szpilek na Giewoncie” już w marcu będzie można obejrzeć w Polsacie. Zanim na dobre ruszą przygody bohaterów popularnego serialu, możecie obejrzeć i posłuchać wyjątkowy zwiastun nowej serii.

Krzysztof Wieszczek, Anna Czartoryska w zwiastunie nowej serii Szpilki na Giewoncie

W klipie do utworu „Zabierz ze sobą” występuje serialowa Xenia, czyli Anna Czartoryska z zespołem JazGot. Muzykę i słowa napisał Mirosław Kowalik. Utwór pochodzi z płyty „Jan Trebunia-Tutka, Góry w sercu”.

[youtube]http://youtu.be/jXJdXtYiz70[/youtube]

 

# # # # # # #

4 thoughts

 1. Czy to ta sama piosenka co to raczyła nas niejaka równie niezdolna niby aktorka Frycz w znanym serialu ???? Brzmi tak samo , nijak , nudno bez wyrazu , takie bleblanie w rytmie ale bez sensu !!!!! To ma być znak firmowy 4 sezonu Szpilek ???!!!!Super zapowiedż!!! Czego !!!!?????? Tego jak można spieprzyć na własne życzenie serial , który miał kretyński scenariusz od 2 -go sezonu , ale ogromny potencjał aktorski w postaci Schejbal która ratowała ile mogła te bzdury !!!! A teraz to nieszczęście !!! I te „ogólnie dostępne” serialowe aktorki w zastępstwie ……. Miazga !

  Odpowiedz

 2. Żałosne !!!!!!Będzie wyć tak 3/4 Szpilek , bo nic innego nie potrafi!!!!!I ja mam to oglądać???? Jak nie ma się pomysłu na ciąg dalszy , to najlepiej przestać udawać , że wszystko jest okej !!!!! Zwiastun pokazuje jaka beznadzieja czeka biednych fanów tego kiedyś fajnego serialu!!!!!! Szkoda Wieszczka w tym czymś ,ale to jego wybór !!!!!!!

  Odpowiedz

 3. świetne wykonanie Ani!!!!!!!!!!!!!Zakochałam sie od pierwszego usłyszenia:)

  Odpowiedz

 4. Wyjatkowe gowno szykuje nam Polsat !!!! Nie , nie i nie !!!Gdzie stare ukochane Szpilki!!!!!!!!

  Odpowiedz