Joanna Koroniewska układa sobie życie od nowa - kupuje mieszkanie

Koroniewska zamierza kupić mieszkanie!

Posted in Strona Główna

Joasia Koroniewska musi zorganizować swoje życie na nowo…

 Joanna Koronewska i Maciej Dowbor po rozstaniu wystawili już podobno na sprzedaż swój wspólny dom w Wilanowie – dowiedział się magazyn Party. Aktorka zamierza kupić teraz mieszkanie na Saskiej Kępie. – Stąd jest bliżej do Centrum, więc jako samotnej matce będzie jej łatwiej zorganizować pracę i opiekę nad córeczką – zdradza magazynowi koleżanka Koroniewskiej, której w życiu zawodowym powodzi się doskonale.

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska układa sobie życie od nowa - kupuje mieszkanie

Jak czytamy już w kwietniu zobaczymy Joannę Koroniewską  jako prowadzącą program „Matka czy nastolatka” dla kobiecego kanału TLC. Koroniewska dołączy też do obsady serialu „Julia” oraz, o czym już pisaliśmy, zastąpi Rogalską w show „Kocham Cię, Polsko”.

Joanna Koroniewska układa sobie życie od nowa - kupuje mieszkanie

Joanna Koroniewska układa sobie życie od nowa - kupuje mieszkanie

# # # # # # # # #

3 thoughts

  1. No biedna Jołasia !!! Ale będzie miała kupę szmalu , kupi mieszkanko , znajdzie nowego sponsora !!!!Dla mnie to nigdy nie była aktorka !!!!! To była partnerka Dowbora z mamą Dowbora Dowborową!!!! Tak istniała w mediach przez lata !!! może chce zaistnieć samodzielnie ??!!! Może się uda , chociaż ona taka , jakaś ,bez charyzmy , niby przebojowa , ale nijaka!!!! No nie wiem ………Jest mi obojętna mówiąc prawdę , więc gance gal !!!!!!!!!

    Odpowiedz

  2. Jako aktorka wogóle do mnie nie przemawia, a Julii już nic ani nie zaszkodzi ani nie pomoże;)

    Odpowiedz

  3. Fajna z Niej kobitka,tylko szkoda że w życiu się jej nie układa;(

    Odpowiedz