Magda Gessler, Marta Grycan, Grycan nie ma zamiaru wygryźć Gessler!

Grycan o Gessler: Nie będę konkurencją dla Magdy…

Posted in Kuchenne rewolucje, Magda Gessler, Strona Główna

Plotkuje się, że Marta Grycan wygryzie Magdę Gessler. Co na to sama zainteresowana?

Kiedy Marta Grycan zaczęła bywać na salonach i opowiadać o tym jak bardzo lubi gotować pojawiły się głosy, że przymierza się do tego,aby wygryźć Magdę Gessler, prowadzącą „Kuchenne rewolucje”. Jakby i tego było mało ostatnio coraz bardziej popularna”Grycanka” spełniła jedno ze swoich marzeń.

Magda Gessler, Grycan nie ma zamiaru wygryźć Gessler!

Marta Grycan poprowadzi Szkołę gotowania na łamach nowego dodatku kulinarnego, który będzie można kupić z magazynem Party. Co dwa tygodnie czytelnicy będą mogli kupić dodatek „Kuchnia na szpilkach”, w którym popularna celebrytka zdradzi tajniki swej kuchni.

Magda Gessler, Grycan nie ma zamiaru wygryźć Gessler!

Czy Gessler i Grycan to rzeczywiście rywalki, które się nie lubią? – Nawet bardzo się lubimy, często do siebie dzwonimy, spotykamy się w naszych domach na kolacjach. Nigdy w życiu nie będę konkurencją dla Magdy. Ona jest uznanym autorytetem, ja dopiero zaczynam. To co nas łączy to miłość do ludzi, sztuki, gotowania i przedłużających się do późna w nocy kolacji(…) – stwierdziła Marta Grycan w wywiadzie dla dwutygodnika „Gala”.

Marta Grycan

Marta Grycan

Marta Grycan

Marta Grycan

Magda Gessler

# # # # # # #

One thought

  1. uh Madzia, teraz w końcu mogę oglądać jej boski program w równie boskiej telewizji N, na równie świetnym dekoderze multiroom premium hd;) skusiłam sie na to z racji 3 miesięcy gratis przy umowie na 12 miesięcy i nie żałuje, najlepsza rzecz jaką zrobiłam ostatnimi czasy:)!!!!!

    Odpowiedz