Musiał na 18 urodziny chce kupić sobie samochód!

Wiemy co Musiał chciałby dostać na 18 urodziny!

Posted in Maciej Musiał, Strona Główna

Bardzo kosztowny prezent!

 Maciej Musiał niedawno skończył 17 lat. A już marzy o kolejnych urodzinach. Dlaczego? Ma już wymarzony prezent i dlatego odlicza z niecierpliwością dni do pełnoletności . – Już nie mogę się doczekać.! Chciałbym kupić sobie samochód – zdradza w rozmowie z Twoim Imperium.

Musiał na 18 urodziny chce kupić sobie samochód!

O jakim modelu marzy aktor? – Podobają mi się duże, amerykańskie auta, na przykład Chevrolet Camaro. O takim właśnie marzę – mówi Maciej Musiał. Uda mu się spełnić to marzenie?

Musiał na 18 urodziny chce kupić sobie samochód!

Musiał na 18 urodziny chce kupić sobie samochód!

Musiał na 18 urodziny chce kupić sobie samochód!

# # # # # #

4 thoughts

 1. Nie no spoko tylko ok. 200 tysiaków 😀

  Odpowiedz

  1. Mogę powiedzieć, jako szsarta osoba popieram cię, ale rf3wnież do przestrzegania decyzji pierwszych rodzicf3w. Są to mimo wszystko za Ciebie bez względu na swf3j poziom dojrzałości, ktf3ry prowadzi nas do obrony, można użyć, aby pomf3c Państwu w dążeniu do uzyskania iść zobaczyć Carrie. Oto jak się tam dostać:Jeśli naprawdę chcesz odejść i żyć w skromnych dochodf3w rodziny do klasy średniej, to prawdopodobnie kosztować około 350 $ 500 $ powrotny z motelu, transportu lotniczego oraz taksf3wkę. W moim domu, to bardzo mocny kawałek zmian.Ale powiedzmy, że naprawdę chcesz iść i chce zmniejszyć koszty, ktf3re mogą mf3gł przekształcić się w wakacje z rodziną w czerwcu. Proponuję jakoś dowiedzieć się, jak dorobić do wprowadzenia do twojej strony na koszty podrf3ży. Czy twoi rodzice siedzieć z tobą bez zakłf3ceń i powiedz im, dlaczego czujesz się na tyle odpowiedzialny, aby przynajmniej pokazać:1. Naprawdę chcę się udać.2. Nashville to niesamowite urlopy w czerwcu. (Ceny mogą być wyższe ze względu na sezon turystyczny więc warto mądrze na niższe koszty).3. Powiedz im będzie pozostać w stałym kontakcie zrf3b to.4. Pokaż, że jesteś gotf3w zrobić dodatkową pracę, aby pomf3c zapłacić (Prawie zawsze załatwia sprawę.)5. Zapewnić im wszystko, co chcesz zrobić, to udać w koncercie i to wszystko.To kilka miesięcy do czerwca. Get busy i go zobaczyć Carrie, ja i kochany w każdej minucie koncertu.

   Odpowiedz

 2. Liza, skoro cię to nie interesuje i mdli, to po co kazdy temat o nim komentujesz??
  Co on ci zrobił, nie znasz go, a już oceniasz– z cb takie homo-niewiadomo-.-

  Odpowiedz

 3. Pogieęlo was z tym Musialem?Codziennie jakiś nius o tym krótkonogim pajacu, chyba jakis redaktorzyna tego portalu się na niego slini.

  Odpowiedz