Alan Andersz łapie kontakt!

Alan Andersz łapie kontakt! Nowe wiadomości!

Posted in Alan Andersz, Strona Główna

Jest lepiej….

 Alan Andersz przebywa w szpitalu MSWiA przy ulicy Wołoskiej w Warszawie. Super Expressowi udało się porozmawiać z jego mamą, która czuwa przy synu. – „Alan jest w śpiączce farmakologicznej, ale jest lepiej. Łapie kontakt” – powiedziała pani Danuta, matka Andersza w rozmowie z dziennikiem.

Dziś Alan Andersz ma być wybudzany ze śpiączki farmakologicznej, wynika z informacji dziennika. Aktor rafił do szpitala po wypadku, który miał miejsce na urodzinach Antoniego Królikowskiego.

Andersz łapie kontakt!

Informacje o dzisiejszym wybudzaniu Alana ze śpiączki potwierdza Super Expressowi osoba z produkcji „39 i pół”:„Alan przeszedł dwie poważne operacje. W tym trepanację czaszki. Jest w śpiączce farmakologicznej, z której ma zostać dziś wybudzony” – czytamy na łamach se.pl.

Andersz łapie kontakt!

Andersz łapie kontakt!

Andersz łapie kontakt!

 

 

# # # # # # #

5 thoughts

 1. kocham cie i zycze ci jaK najlepiej wroc do programu pozdrawiam

  Odpowiedz

 2. Alan jestem twoim wielkim fanem wyslesz mi swojo jedno czapkę to niebiesko w kratkę może jak bym tako mial to koledzy by mnie po lubili…

  Odpowiedz

 3. Anonim

  8 marca 2012

  Dziekuje za tak wspaniala wiadomosci Calym sercem jestem z rodzina Alana mam syna w jego wieku Alanowi zycze duzo zdrowia Ewa zWroclawia

  Odpowiedz

 4. Alan Andersz sam mówi, że niewiele zmienił się od dzieciństwa. – Ciągle mam zwariowane pomysły. Ale szaleję z głową …….

  Odpowiedz

  1. No to zaszalał z tą głową, po całości:(

   Odpowiedz