Alan Andersz pobity na urodzinach Królikowskiego?

Andersza pobito na urodzinach Królikowskiego? Nowe ustalenia!

Posted in Alan Andersz, Strona Główna

Wychodzą na jaw nowe fakty w sprawie pobicia jurora Polsatowskiego show…

 Od wczoraj trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia Alana Andersza, który leży w stanie ciężkim w szpitalu. Trafił tam, jak  pisaliśmy, po bójce w jednym z nocnych klubów. Fakt ustalił, że Andersz przeszedł zabieg trepanacji czaszki i utrzymywany jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Jak czytamy w dzienniku plotkuje się, że do zdarzenia doszło, gdy aktor razem z przyjaciółmi świętował urodziny Antoniego Królikowskiego.

Alan Andersz pobity na urodzinach Królikowskiego?

Policja, która prowadzi sprawę ustala szczegóły pobicia Alana Andersza.Toczy się postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania uszczerbku na zdrowiu – mówi Faktowi Paweł Wierzchołowski z Prokuratury Rejonowej Warszawa– Mokotów.

Dzięki naocznym świadkom ustalono już jak do tego doszło. Poszkodowany razem z przyjaciółmi bawił się w klubie „Matrix”. Tam pomiędzy nim a innym mężczyzną doszło do ostrej sprzeczki. Obydwaj wyszli na zewnątrz. Świadkowie zeznali, że w wyniku szamotaniny poszkodowany spadł ze schodów i uderzył głową o donicę. Obecnie czekamy na zdjęcia z monitoringu i oczywiście na chwilę aż będziemy mogli przesłuchać poszkodowanego, o ile będzie pamiętał zajście – stwierdził prokurator.

Alan Andersz pobity na urodzinach Królikowskiego?

Alan Andersz pobity na urodzinach Królikowskiego?

# # # # # # # # #

6 thoughts

 1. martynka16@buziaczek.pl

  23 lutego 2012

  trzymaj się stary

  Odpowiedz

 2. DAJCIE SPOKÓJ JAK ŚWIAT ŚWIATEM LUDZIE SIĘ BAWILI A WYPADKI SIĘ ZDARZAJĄ NIE SĄDŻCIE TAK POCHOPNIE IN,

  Odpowiedz

 3. Gdzie Antoni K., tam problemy, koleś ma talent do wprowadzania siebie i innych w tarapaty.

  Odpowiedz

 4. tak to jest jak dzieci nie wiedzą co mają ze sobą począć sodowa plus kasa alkohol substancje

  Odpowiedz

 5. nie trzymam kciuków za jego zdrowie, sam sobie zapracował na to co sie stało, trzeba było siedzieć cicho a nie wdawać się w bójki, rachunek powinien mu wystawic szpital za ratowanie zdrowia

  Odpowiedz

  1. Pieprzysz jak potłuczony, matkę na tej imprezie komuś zabił? Nawet jeśli wdał się w „dyskusję” to nie jest powód, żeby tak go potraktować. To raczej drugiemu „dyskutantowi” należy się kara. Jakiś mocno niedowartowaściowany aktorzyk musiał być.

   Odpowiedz