Cichopek, Wojewódzki, Koroniewska, Wojewódzki broni Cichopek i Koroniewskiej!

Wojewódzki w obronie Cichopek i Koroniewskiej: Mamy lincz tygodnia…

Posted in Kuba Wojewódzki

Dostało się mediom….

Wojewódzki znany jest z tego, że mówi co myśli. Najczęściej. Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat afery jaka wybuchła po tym, gdy Kasia Cichopek i Joasia Koroniewska w programie Tomasz Lisa, wypowiedziały się na temat matki Madzi, którą zna cała Polska.

Katarzyna Cichopek, Wojewódzki broni Cichopek i Koroniewskiej!

– No to mamy lincz tygodnia – pisze Wojewódzki w Polityce. – Tylko dlatego, że ktoś je zapytał o zdanie. Media, głównie te, które na co dzień żywią się informacyjną padliną, postanowiły dokonać samosądu na Kasi Cichopek oraz Joannie Koroniewskiej. Wszystko to dlatego, że w programie u Tomasza Lisa podobno udawały ekspertów. A dokonali tego ludzie od lat udający dziennikarzy. Tyle Wojewódzki. Co Wy na to?

Wojewódzki broni Cichopek i Koroniewskiej!

Katarzyna Cichopek

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska,

# # # # # # #

13 thoughts

 1. Kubusiu Wojewódzki, ubóstwiam Cie tak samo jak moją telewizję N z którą mam umowę na 12 miesięcy a z tego 3 mam gratis, haha:D

  Odpowiedz

 2. Nie zgadzam się ani z Wojewódzkim, ani z Lisem. To nie jest niezależność. Nie zamierzam udawać, że te panie są super, bo nie są! Nie dziwi mnie, że nie ma równouprawnienia kobiet, bo w większości przypadków są one po prostu głupsze od mężczyzn (oczywiście nie wszystkie), a niektóre chyba wręcz powinny mieć zakaz publicznego wypowiadania, bo uszy bolą od słuchania, i nie chodzi tylko o celebrytki.

  Odpowiedz

 3. niepoinformowany

  25 lutego 2012

  A kto w ogóle z pseudo dziennikarzy krytykował te panie?
  Poniekąd popieram Lisa ad. komentarzy, co nie zmienia faktu że większość ludzi na poziomie nie trawi tej panienki i nie jest ona dla nich autorytetem w żadnej z dziedzin. Niestety ale miernoty bez szkoły są lansowane przez media i co gorsza w mediach wydawać by się mogło z najwyższej półki. TV schodzi na psy.
  MAMY DOŚĆ SZAMBA INTELEKTUALNEGO! każdy każdemu tyłek liże nawet Lis, smutne 🙁

  Odpowiedz

 4. Lis widać nie rozumie, że ludzie mają po kokardy Cichopkowej, której mądrości i inteligencja jest na poziomie chyba liceum/nie obrażając licealistów/ ale jak to powiedział Edward <Miszczak "telewizja jest szeroka i dla każdego jest miejsce", tu od siebie – nawet dla ćwierćinteligentów i trudno trzeba z tym żyć, można nie oglądać 🙂

  Odpowiedz

 5. Nie wiem… czy płakać, czy się cieszyć, że nie oglądałam wówczas Lisa? Prawdę mówiąc nie interesuje mnie co te panie tam wygadywały, szkoda mojego czasu. Lis ponoć odgryza się krytykantom Cichopek i Koroniewskiej uważając ich za „ćwierćinteligentów”, czyli dostaje się też prof. Czapińskiemu. Nie znam specjalnie gościa ale tutaj muszę stanąć w jego obronie. Czy dobrze rozumuję, że dla Lisa „ćwierćinteligentem” jest ktoś, kto w lipcu 2011 r wypowiadał się bodajże w „Polityce” – pamiętamy kto wtedy był redaktorem naczelnym. Skąd nagła zmiana frontu? Gdy komentował w „Polityce” to „półinteligentny” ów pan nie był? Zabawne. Niestety siłą rzeczy prof. ma prawo się wywyższać, gdyż dysponuje wiedzą przewyższającą, tę, jaką posiada Cichopek. Poza tym moim zdaniem nie jest to wywyższanie a uświadomienie społeczeństwu błędu myślowego Cichopek (jeśli takowy był, nie wiem nie widziałam) i bardzo dobrze robi, bo to, że Lis i inni inteligencją dysponują i potrafią odróżnić bzdurę od sensownej wypowiedzi, nie znaczy, że przeciętny Polak to portrafi.
  Abstrahując od Czapińskiego – dobry psycholog to prawdziwy skarb i często sami nie grzeszą przesadną inteligencją.
  Wszystko to wydaje mi się być podszyte wzajemnymi interesami wszak Cichopek i Koroniewska pochodzą z macierzystej telewizji Lisa.
  Co do wywyższania Lis powinien spojrzeć krytycznym okiem również na siebie, bo od zawsze kreował się na guru polksiego dziennikarstwa.

  Odpowiedz

  1. Dariusz

   24 lutego 2012

   Ja, oglądałem Lisa gdy był Rutkowski i kom. Sokołowski (rzecznik Komenty Głownej policji) Ten ostatni wypowiadał się składnie i płynnie czego nie można powiedzieć o Lisie. Błyskotliwość również nie jest jego najmocniejszą stroną, raczej gruntowne wykształcenie, doświadczenie, duża wiedza i przygotowanie.
   Na szczęście Rutkowski wziął sobie do serca trafne uwagi Kolendy-Zalewskiej nt. ciemnych okularów. Wiadomo gdy kłamiesz lepiej nie pokazywać oczu.

   Odpowiedz

   1. Ależ się tu narobiło ho ho Dariuszu „duża wiedza”: to pojęcie względne. Ten człowiek ma już ponad 4 dychy na karku. Tak czytam te wypowiedzi i zastanawiam się gdzie tu logika u Lisa. Zaprosił Cichopkową i Koroniewską, bo wiedział, że prawdopodobnie będzie wtopa zatem afera w mediach. Liczył więc na zainteresowanie internautów, a teraz po nich jedzie. Reasumując uważam, że Lisek chytrusek posługując się kamufażem zakpił z Cichopek, internautów/widzów, a nawet z samego profesora! Logicze, czy nielogiczne? Geniusz?

    Odpowiedz

    1. aa może tak o podpalaczu który jest ponad prawem i wygląda na to że są równi i równiejssi zamiast łapać zające 😉

     Odpowiedz

 6. Dariusz

  23 lutego 2012

  Lis może sobie zapraszać do programu kogo chce. To jak wypadną jego goście to już ich problem. Nie oglądałem tego odcinka, ale ponoć byli tam eksperci + Cichopek i Koroniewska więc nie wiem o co takie halo.
  Proste – matka Madzi cały czas dziwnie się zachowywała i wiedziła, że poniesie karę. Na zimno wykalkulowała sobie i znalazła rozwiazanie z tej sytuacji. Niestety nie pomyślała, że nie ma „zbrodni” czy też nie, doskonałej. Z jej zachowania wynika, że sprawa ją po prostu przerosła i jest jeszcze bardzo dziecinna. Nie trzeba być dyplomowanym psychologiem by to wiedzieć.

  Odpowiedz

 7. Rysiek zza światów

  23 lutego 2012

  czas na Cichopek

  Odpowiedz

 8. No bo przecież monopol na medialny lincz mają u nas dwie osoby, dziwnym trafem związane z TVN – Wojewódzki i Korwin-Piotrowska. Ot, i obruszył się Powiatowy, że nie poczekali na jego docinki.

  Odpowiedz

 9. jezzura

  22 lutego 2012

  Kuby glos w tej sprawie =zero. Ewentualnie mozna go uzmnac pod warunkiem ze przyzna sie do efektu zajaca

  Odpowiedz

  1. Polityka to nie jest gazeta odpowiednia dla ciebie, za trudna.

   Odpowiedz