Zamachowski, Bohosiewicz i Węgorzewska w jury Bitwy na głosy

Zamachowski, Bohosiewicz i Węgorzewska w jury Bitwy na głosy!

Posted in Bitwa na głosy, Strona Główna

Znamy skład nowego jury Bitwy na głosy!

Jako pierwsi ujawniamy, że obok Alicji Węgorzewskiej, która oceniała uczestników pierwszej edycji programu, w fotelach jurorów zasiądą Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski. Jak Wam się podoba nowy skład?

Zbigniew Zamachowski w jury Bitwy na głosy

Zbigniew Zamachowski w jury Bitwy na głosy

Sonia Bohosiewicz w jury Bitwy na głosy

Zamachowski, Bohosiewicz i Węgorzewska będą oceniali występy ośmiu drużyn, które skompletowali do programu doświadczeni artyści: Janusz Panasewicz, Mezo, Natalia Kukulska, Kamil Bednarek, Natalia i Paulina Przybysz, Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski i Monika Kuszyńska.

Program wystartuje 3 marca na antenie telewizyjnej Dwójki.

# # # # # # # # # # # #

6 thoughts

 1. Alicja miała fajny biust

  Odpowiedz

 2. Dariusz

  23 lutego 2012

  Węgorzewska-doskonale, piękna(oby miała tego samego stylistę co ostatnio) i ciekawie się wypowiada; Bohosiewicz-nie da się jej już oglądać; Zamachowski – znak ?

  Odpowiedz

 3. Trochę zaskakujący skład …S.Bohosiewicz gra w nowym serialu TVP więc trzeba Ją wypromować…poza tym jest w ciąży więc nawet jak się nie sprawdzi jako juror to na bank jako matka:-))). Jednak Zamachowski to ogromne zaskoczenie…Ostatnio cała Polska śledzi jego rozpad związku małżeńskiego. Podobno żona puściła go z torbami…To wszystko dla miłej pani Moniki R. Chłopak musi się odbić od dna…zadbać trochę o swój wygląd…bo jakiś taki zapuszczony i wczorajszy jest. Ciuchy również z innej dekady nosi…
  Reasumując mój wywód ostatecznie wierze,że pani Sonia i pan Zbyszek sprawdzą się w nowych dla siebie rolach jurorskich. Oboje posiadają dobry warsztat aktorski wiec to im pomoże…Nawet jeśli ich występ w programie okaże się wielka porażką zawsze na pocieszenie mogą liczyć na Telekamerę w kategorii „najlepszy juror”…
  O Pani Alicji Węgorzewskiej pisać nie bedę. Oczywistym jest bowiem fakt,że to Ona pociągnie cały Show, dla Niej wzrośnie oglądalność…i to nie tylko z powodu Jej zjawiskowej urody i wybitnej błyskotliwości umysłu…Cenię Jej ogromną wiedzę, profesjonalizm i mistrzowską klasę w każdym calu…i ten powalający mezzosopran…Czyli czeka nas nowa odsłona BnG z nowymi jurorami w telewizji publicznej ale ze światowej klasy DIVĄ.

  Odpowiedz

 4. TEN KURDELE CO MAŁO JESZCZE NAROZRABIAŁ SKANDAL NIECH NIE LICZY NA ŻYCZLIWOŚĆ WIDZ NIE IDIOTA

  Odpowiedz

 5. po pierwszy dniu będziemy wiedzieć

  Odpowiedz

 6. ten skład to jakiś żart. żenujące…

  Odpowiedz