Marta Grycan zostanie projektantką?

Grycan projektantką?

Posted in Strona Główna

Tę szmaragdową sukienkę sama zaprojektowała. Podoba wam się?

Cukiernia, kącik kulinarny w magazynie „Party” pod tytułem „Kuchnia na szpilkach”, a teraz jeszcze w planach pierwsza kolekcja z metką „Grycan”. Marta Grycan ma pełne ręce roboty. Ostatnio sama zaprojektowała sukienkę, w której odbierała nagrodę Sukces Roku 2011.

Marta Grycan zostanie projektantką?

Czy Grycan ma zamiar zając się projektowaniem odzieży? – zastanawia się Flesz. – Tak, Marta Myśli o tym, aby stworzyć linię ubrań dla kobiet o bujniejszych kształtach – mówi na łamach dwutygodnika jej znajoma. – Marta doskonale wie, czego potrzebują kobiety podobne do niej. Ona ma w sobie taką fantastyczną energię, że na pewno odniesie kolejny sukces – mówi współpracownica Grycan. Nieoficjalnie wiadomo, jak czytamy, że Grycan chciałaby się skupić na kreacjach wieczorowych.

Marta Grycan zostanie projektantką?

Marta Grycan zostanie projektantką?

Marta Grycan zostanie projektantką?

# # # # # # # #

7 thoughts

 1. Widaćże kobiecie brakuje pomysłu na życie chciałaby tylko sama nie wie co.Jak mała dziewczynka sto pomysł uw na minutę. droga pani nawet kasa niezawsze pomaga. jeżeli chodzi o sukienkę to ładana ale na szczupłą osobę.zastanawiam się czy pani marta ma lustro w domu.w tej kreacji wygląda wręcz dramatycznie sukienka dodaje sporo kilogramOw a biust opadł do pasa . Babo zajmij się domem i dziećmi i nie kompromituj sięwięcej

  Odpowiedz

 2. Długość idealna dla Grycan, ciekawe drapowania, filuterny filutek, z prawego boku świetnie zebrany biust, w ogóle jakoś dobrze się się jej trzyma w ryzach. Jak dla mnie spokojnie może nosić takie sukienki, ale oczywiście dla zdrowia lepiej zeszczupleć. Piękny kolor. Nie wiem czy wszystko ok przy lewej piersi ale biorą pod uwagę że Cameron Diaz na oskarach miała fałdy na biuście u czołowego światowego projektanta, nie będę się czepiać. Mam wątpliwośći co do szlachetności materiału ale na zdjęciu dobrze nie widać. No i ciewawe jak odszyta ale i La Mani zdarzają się w tym wpadki

  Odpowiedz

 3. Z jej rozmiarem powinna jednak byc w biustonoszu na ramiaczkach aby ten biust podtrzymac, sukienka bez ramiaczka wiec odpada.

  Odpowiedz

 4. ola z5a

  27 lutego 2012

  jezeli to jest prawda – w co watpie – niezle to wykombinowala. posiadajac takie zasoby ciala to nie jest zbyt wygodne a raczej uciazliwe, jednak wyglada to dobrze. niemniej jednak podziwiam ja za fakt ze sie nie skarrzy a wrecz obnosi sie z tym /biust/ co dla innych jest kalectwem ze wzgledu na bol plecow itd itp. mam wsrod znajomych takie osoby ,cierpia alba poddaja sie operacji redukcji. no coz ,matka natura nie zawsze sprawiewdliwa.

  Odpowiedz

 5. Ta projektantka nie ma ..gustu, jak mozna sie tak ubrac z taka figura??

  Odpowiedz

 6. Suknia ładna ale strasznie eksponuje wielki biust

  Odpowiedz

 7. nie wnikam czy rzeczywiście samiutka zaprojektowała, sukienka ładna i b. ładnie w niej wygląda

  Odpowiedz