Rusin, Liszowska, Wojewódzki, Kora najlepiej zarabiający jurorzy

Wojewódzki zarobi najwięcej

Posted in Alan Andersz, Joanna Liszowska, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki, Strona Główna, Tatiana Okupnik, Tylko taniec, X-Factor

Tuż przed rozpoczęciem wiosennych sezonów pięciu talent show, Fakt opublikował kompletną listę płac jurorów. Niewiele na niej zaskakuje. Według tabloidu najwięcej zarobi tradycyjnie Kuba Wojewódzki w X-Factor, który wynegocjował podobno stawkę 40 tys. zł za odcinek. Połowę tej kwoty dostanie Kinga Rusin za sędziowanie w You Can Dance. Po 18 tysięcy otrzymają Kora Jackowska (jurorka Must be the Music) i Joanna Liszowska, zasiadająca w fotelu jurora show Tylko taniec.

Nie wszystkim udało się zagwarantować sobie takie stawki. Czesław Mozil będzie otrzymywał 14 tysięcy za odcinek, a debiutująca w roli jurorki Tatiana Okupnik – 12 tysięcy.

Agustin Egurrola może liczyć na 15 tys. zł, a Michał Piróg – „tylko” 10 tys. Po tyle samo dostaną Alicja Węgorzewska i Krystyna Mazurówna.

Po 12 tysięcy za odcinek otrzymają Zbigniew Zamachowski i Sonia Bohosiewicz.

Na 8 tys. może liczyć Michał Malitowski, a  Elżbieta Zapendowska, Wojtek Łozowski i Alan Andersz wzbogacą się o kwotę 7 tys. za każdy odcinek.

Warto pamiętać, że podane kwoty to tylko szacunki Faktu. Nie wydaje się, by którykolwiek z zainteresowanych palił się do ujawniania takich szczegółów. Ciekawe, jak na te rewelacje płacowe zareagują poszczególne stacje telewizyjne.

# # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Kubusiu Wojewódzki, ubóstwiam Cie tak samo jak moją telewizję N z którą mam umowę na 12 miesięcy a z tego 3 mam gratis, haha:D

    Odpowiedz