Grycan, Korwin-Piotrowska,Korwin-Piotrowska ostro o Grycan: Ma mega parcie na szkło!

Korwin – Piotrowska jedzie po Grycan!

Posted in Karolina Korwin-Piotrowska, Magda Gessler, Strona Główna

– (..) Ma mega parcie na szkło…

Dziennikarka postanowiła napisać co myśli o nagłej ekspansji Grycan w mediach. Twierdzi, że jedynie znane nazwisko dało jej przepustkę na salony i okładki magazynów. Oto co napisała Karolina Korwin – Piotrowska na swoim profilu na facebooku.

Marta Grycan,Korwin-Piotrowska ostro o Grycan: Ma mega parcie na szkło!

– Magda Gessler najpierw zbudowała restauracyjne imperium, miała dorobek, doświadczenie, a potem została gwiazdą. Grycan- ma cukiernię, troje dzieci , znane nazwisko i mega parcie na szkło. Kolejność powinna być chyba taka jak u Gessler- dlatego ludzie ja uwielbiają, bo wiedzą, że nie ściemnia, bo coś za nią stoi: lata ciężkiej pracy, umiejętność gotowania, tworzenia smaków; nawet jeśli ma parcie – a każdy pracujący w telewizji ma- to jest nieważne, bo wszyscy wiedzą, że z księżyca się nie wzięła – czytamy wypowiedź Karoliny Korwin-Piotrowskiej.  Trafiła w sedno? Jak myślicie?

Karolina Korwin-Piotrowska,Korwin-Piotrowska ostro o Grycan: Ma mega parcie na szkło!

Marta Grycan,Korwin-Piotrowska ostro o Grycan: Ma mega parcie na szkło!

Korwin-Piotrowska,Korwin-Piotrowska ostro o Grycan: Ma mega parcie na szkło!

# # # # # #

2 thoughts

 1. monia

  1 marca 2012

  Korwin-P się chyba gubi, bo ostatnio jechała po Gessler, iż ta jest infantylna etc.
  Nie zaprzeczę Gessler jest lubiana m.in przez swój bywa infantylizm, ja bym to nazwała ciepłem i kobiecością. Za to że czasem jest s* też.
  Owszem za kulinarne sztuczki i artystyczne umiejętności jak najabrdziej jest szanowana, jednak należy pamiętać, że sporo zawdzięcza byłym mężom (a to banał, o wiele prościej jest mając background restauracyjny, czy kase mężów).
  W zasadzie zgadzam się, Grycanki mają parcie na szkło, ale jakoś ktoś daje na to przyzwolenie, komuś to odpowiada…Zamiast wykupić sobie reklamę to te łażą po salonach – też sposób. Jeśli któraś z nich wystąpi w TzG to od razu śle kondolecje dla partnera tanecznego, bo będzie ciężko;)
  Właściwie nie wiem czy kolejnosć ma tu jakieś większe znaczenie, bo kim byłaby dziś Gessler bez nazwiska – nie wiadomo? Czas zweryfikuje czy w przypadku Grycan jest to samo parcie na szkło, czy podparte jakimikolwiek zdolnościami. A wtedy jak szybko się pojawiły w mediach, mogą również zniknąć.

  Odpowiedz

 2. wszyscy z nich maja parcie na szklo.Piotrowska jak zwykle gada bzdury przeciez pracuje w tej samej tv co Gessler ktorej programy sa bardzo glupie.A tak naprawde kim jest Piotrowska cienkim pisatjelem na poziomie liceum

  Odpowiedz