Kasia Adamik, Córka Holland przyznała się, że jest lesbijką!

Córka Holland wyznała, że jest zakochana w kobiecie!

Posted in Strona Główna

To pierwsza kobieta ze świata show-biznesu, która wyznała publicznie, że jest lesbijką. Za jej przykładem pójdą następne?

 Katarzyna Adamik, córka Agnieszki Holland, która też jest reżyserem, w wywiadzie dla „Vivy” odkryła karty. Pytana czy nie chciałaby się zakochać odparła, że jest zakochana. – Kto jest tym wybrankiem? – padło kolejne pytanie.- Nie chcę nic ujawniać bez konsultacji z partnerką – odpowiedziała Kasia Adamik. – Zakochałaś się w kobiecie? – dopytywała dziennikarka Vivy!

– To nie jest tajemnicą, ale w naszym kraju stanowi ciągle coś egzotycznego. Dobrze jednak, że Polska otwiera się na inność albo może raczej różnorodność. Czytałam gdzieś, że statystycznie 10 procent ludzkości jest homoseksualna – wyjaśniła Adamik w dwutygodniku. Przy okazji zdradziła także, że jej rodzice wiedzą o wszystkim. – Nigdy nie mieli z tym problemu – stwierdziła córka Holland.

Katarzyna Adamik, Olga Chajdas

Olga Chajdas, Kasia Adamik, Córka Holland przyznała się, że jest lesbijką!

Katarzyna Adamik, Olga Chajdas, Córka Holland przyznała się, że jest lesbijką!

# # # # # # # # #

8 thoughts

 1. Boze,czytam komentarze i oczom nie wierze.TO ZE DZIEWCZYNY NIE NOSZA SZPILEK TO NIE ZNACZY ZE SA BABOCHLOPAMI.JESTEM LESBIJKA I ZAPEWNIAM WSZYSTKICH ZE WSZYSTKIE LESKI ZAROWNO TE KTORE NOSZA I TE KTORE NIE NOSZA SZPILEK ZACHOWUJA SIE W LOZKU TAK SAMO KOBIECO..

  Odpowiedz

  1. Mishku

   27 marca 2012

   Ewelina- zgadzam się z Tobą! Poprzednie komentarze wskazują tylko o zacofaniu autorów postów. Najwyraźniej nie wydostali się ze streotypowego myślenia i myślą, że świat ‚musi’ być takim jakim oni nauczyli się go postrzegać. W Polsce każdy ‚odmieniec’ jest traktowany wręcz z pogardą. Inny kolor skóry czy bardziej awangardowe ubranie i już wszyscy się oglądają. Niestety tymi komentarzami pokazują tylko swoje zacofanie.

   Odpowiedz

 2. Żadna niespodzianka, tego można było się domyśleć, np. po „urodzie”.

  Odpowiedz

 3. wstretny babsztyl baba chlop nic z kobiety ,dlatego jest lizbija bo facet z taka baba do lozka nie pojdzie

  Odpowiedz

 4. podobna do Anny Grodzkiej

  Odpowiedz

 5. jeszcze ta Kasia to ładna z buzi ale ta jej partnerka – obleśna – na kilometr widać że to lesbijki i to takie jakich żadem mężczyzna nie odważyłby się obejrzeć w tzn „akcji”………

  Odpowiedz

 6. Szpetny babochlop, jak kazda lesba.I niczego nie musiala wyjawiac, na kilometr jedzie od niej lesbijstwem.

  Odpowiedz

  1. monia

   4 marca 2012

   niektóre les są ładne patrz niektóre warszawskie kluby bynajmniej nie na U

   Odpowiedz