Edyta Górniak, Drużyna Górniak wygrała pierwszy odcinek Bitwy na Głosy2

Bitwa na głosy: Drużyna Górniak najlepsza!

Posted in Bitwa na głosy, Edyta Górniak

Zasłużenie?

W pierwszym odcinku drugiej edycji show TVP2 „Bitwa na głosy” popis swoich możliwości dały drużyny: Edyty Górniak, Meza, Janusza Panasewicza oraz sióstr Przybysz. Stawką pierwszego odcinka była nietykalność w trzeciej części programu. Widzowie w głosowaniu sms-owym wybrali drużynę, która za dwa tygodnie na pewno nie zostanie wyeliminowana. Najwięcej głosów otryzmał zespół Edyty Górniak. – Wszystkie te głosy, które dziś usłyszeliście to dopiero początek – powiedziała gwiazda. – Mamy o wiele więcej do pokazania – dodała.

Hubert Urbañski, Edyta Górniak

Edyta Górniak, Drużyna Górniak wygrała pierwszy odcinek Bitwy na Głosy2

Edyta Górniak

Jako pierwsza wystąpiła poznańska drużyna Meza z piosenką „Wavin’ flag” z repertuaru K’naan’a nawiązała do zbliżającego się Euro 2012. Warszawski zespół Pauliny i Natalii Przybysz wykonał piosenkę „Szał Edyty Bartosiewicz. Janusz Panasewicz i jego zespół z Olecka przygotowali przebój Madonny „Material girl”. Reprezentująca Opole szesnastka Edyty Górniak wykonała „Ticket to the moon” z repertuaru Electric Light Orchestra. W drugim odcinku – 10 marca o 20.05 w TVP2 – zobaczymy zespoły Natalii Kukulskiej, Moniki Kuszyńskiej, Ryszarda Rynkowskiego i Kamila Bednarka.

Paulina Przybysz, Natalia Przybysz

Sonia Bohosiewicz

Natalia Przybysz, Paulina Przybysz, Edyta Górniak, Janusz Panasewicz, Mezo

Sonia Bohosiewicz, Zbigniew Zamachowski, Alicja Węgorzewska

Fot. Paweł Mazurek – Studio69

# # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. monika kuszyńska

  Odpowiedz

 2. Ładnie jechali z Palybacku.

  Odpowiedz

 3. fanatyk

  5 marca 2012

  Ja jak ją widzę to mi się hymn przypomina 😛 choćby stanęła na uszach, a palcami u nogi zaczęła dłubać w nosie to i tak dla mnie jest kiepska ;p

  Odpowiedz

 4. artur

  4 marca 2012

  Moim zdaniem bezapelacyjnie najlepsza była dryżyna Edyty. Kolejny raz potwierdziła swoją klasę. Można ją lubić lub nie(ja lubie bardzo),ale jest obecnie NAJLEPSZĄ wokalistką (piosenkarką) polską.

  Odpowiedz