Agnieszka Dygant na okładce Gali - aktorka przerywa milczenie...

Agnieszka Dygant na okładce Gali!

Posted in Strona Główna

10 marca jej synek zdmuchnie 2 świeczki na urodzinowym torcie…

Agnieszka Dygant milczała przez ostatnie trzy lata. W tym czasie jej życie zupełnie się zmieniło.10 marca jej synek zdmuchnie 2 świeczki na urodzinowym torcie. A ona? Na ekrany wszedł właśnie nowy serial „Prawo Agaty” z nią w roli głównej. Na łamach najnowszego wydania „Gali” Agnieszka Dygant opowiada m.in.o tym jak zmienił się jej stosunek do pracy.

Agnieszka Dygant na okładce Gali - aktorka przerywa milczenie...

Przez ostatnie pół roku kręciłam serial i rzadziej bywałam w domu. Czasem wychodziłam o 6, wracałam o 20. Kiedy wychodziłam, mały wstawał, kiedy wracałam, zwijał się do spania. Bywało, że nie widziałam go nawet dwa dni. Miałam tak silne poczucie dyskomfortu, że w końcu nie wytrzymywałam i mówiłam na planie: „Sorry, kochani, nie mogę przedłużyć pracy nawet o 15 sekund, bo idę położyć synka spać”– opowiada Dygant na lamach magazynu.

Agnieszka Dygant na okładce Gali

Aktorka zdradza też jak zmieniło się jej życie po urodzeniu dziecka i odpowiada na pytanie czy dziecko wywraca kobiecie pracującej życie do góry nogami. – Może się tak zdarzyć. Nagle z osoby posiadającej swoje życie na własność, zainteresowania, przyzwyczajenia, znajomych, wyjścia i przyjścia o różnych porach dnia i nocy stajesz się osobą uzależnioną od małego człowieka, który potrzebuje opieki 24 godziny na dobę. Jeśli nie masz osób, które Cię wspierają i pomagają, może być ciężko. Jeśli chodzi o moje życie, to nie jest ono od dłuższego już czasu jazdą po poręczy siódmego piętra. Jest dość uporządkowane. Przed dzieckiem też za często nie wychodziłam na szalone imprezy, nie było ekstremalnych atrakcji, z których musiałam zrezygnować na rzecz czasu spędzanego z synkiem. Zresztą, szybko zapominasz, jak to było przed, to wyświechtane zdanie, ale prawdziwe.

Agnieszka Dygant na okładce Gali - aktorka przerywa milczenie...

# # # # #

One thought

  1. monia

    6 marca 2012

    fajnie ma włosy zrobione na okładce

    Odpowiedz