Borys Szyc, Karolina Korwin-Piotrowska, Korwin -Piotrowska jedzie po Szycu!

Korwin-Piotrowska o Szycu: „Powinien iść jak najszybciej na urlop od „grania”!

Posted in Borys Szyc, Karolina Korwin-Piotrowska, Strona Główna

Dziennikarka włożyła kij w mrowisko…   

 Karolina Korwin – Piotrowska zapytała na swoim profilu na Facebooku o najbardziej przecenionych aktorów. Na odzew nie musiała  długo czekać. Jednak zanim to nastąpiło dziennikarka sama zdradziła swój typ w tej konkurencji. Oto co napisała Korwin-Piotrowska na facebooku:

Karolina Korwin Piotrowska, Korwin -Piotrowska jedzie po Szycu!

„Jacy są waszym zdaniem NAJBARDZIEJ PRZECENIANI Polscy aktorzy? Dajcie swoje typy… Jestem ciekawa. Ja obstawiam, niestety, bo to dobry aktor, Borysa Szyca – po „Kac Wawa” dochodzę do wniosku, że powinien iść jak najszybciej na urlop od „grania”, zarabiania pieniędzy, bo zaczyna stawać się własną karykaturą”. Zgadzacie się z Korwin-Piotrowską?

Korwin -Piotrowska jedzie po Szycu!

Borys Szyc

Borys Szyc, Korwin -Piotrowska jedzie po Szycu!

Borys Szyc,Korwin -Piotrowska jedzie po Szycu!

# # # # #

4 thoughts

 1. ola z5a

  8 marca 2012

  bez wzgledu nato czy te pania lubie , czy nie- ona ma 100%racji. co za okropienstwo, co za brak samokrytycyzmu, jakie prostactwo! jestem pewna ze „wyksztalcenia” nie pobieral u hanuszkiewicza i u ludzi z jego pokolenia. ZENADA, ZENADA i jeszcze raz ZENADA.

  Odpowiedz

 2. ola z5a

  8 marca 2012

  widzialam to co pokazujecie – wystarczy . straszne. to badziewie zle podgladniete od amerykanow, czegos rownie zenujacego dawno nie widzialam. ten aktorski chlam na czele z producentem powinien zapasc sie pod ziemie.

  Odpowiedz

 3. Dariusz

  6 marca 2012

  nie byłem na Kac Żenadzie i nie zamierzam po zajawkach nie zachęca, dziwi mnie również że LG brało udział w tym projekcie ale najwyraźniej marketing jest tam na poziomie filmu, czy być może identyfikują się ze środowiskiem zawartym w fabule filmu

  Odpowiedz

 4. martynka16@buziaczek.pl

  6 marca 2012

  Szyc to jeszcze nic, najgorszy jest Karolak, nawet wepchnęli go do mojego ulubionego serialu przed moim ulubionym programem „KW”! i jak tu nie nabawić się niestrawności?

  Odpowiedz