Gąsowski, Fraszyńska, Malec w Hotelu 52

Fraszyńska i Gąsowski specjalistami od spraw małżeńskich w „Hotelu 52”!

Posted in Strona Główna

Jolanta Fraszyńska już dawno otrzymała propozycję zagrania w „Hotelu 52”. Wcześnie jednak odmawiała, gdyż reżyserem i operatorem w poprzednich sezonach serialu był Grzegorz Kuczeriszka, były mąż aktorki…

Dziś w „Hotelu 52” zjawi się „idealna para” – Jolanta Fraszyńska i Piotr Gąsowski! Zagrają nietypowe małżeństwo i będą specjalistami od spraw małżeńskich….Już na pierwszy rzut oka związek Grażyny (Fraszyńska) i Mariusza (Gąsowski) nie będzie wydawał się aż tak idealny, jakby mógł to sugerować tytuł ich wspólnej pracy – poradnika małżeńskiego „Idealna para”.

Fraszyńska w Hotelu 52 - wreszcie przyjęła propozycję, bo....

Podczas rejestracji małżonkowie poproszą o osobne pokoje, co wprawi w podejrzenia Damiana (Krystian Kukułka), wręczającego klucze do pokoi. Wkrótce okaże się, że Jabłońscy są po rozwodzie, co skrzętnie ukrywają przed światkiem wydawniczym. Nieustannie spotykają się i rozstają z nowo poznanymi partnerami. Podczas spotkania promującego książkę, organizowanego w restauracji Hotelu 52, będą jednak udawać, że żywią względem siebie nadal żywe emocje.

Fraszyńska w Hotelu 52 - wreszcie przyjęła propozycję, bo....

Po spotkaniu autorskim Grażyna przedstawi Mariuszowi swojego nowego przyjaciela Adriana (Marek Kaliszuk). Jabłoński będzie zazdrosny o nowego amanta żony – ku wielkiej uciesze Grażyny. Szczególnie słysząc zza ściany, jakimi pieszczotami się obdarzają. Z pomocą strapionemu małżonkowi przyjdzie… Lucy (Lucyna Malec). Jako trzykrotna rozwódka postanowi dać Jabłońskiemu kilka „mądrych” rad. Emisja 2 odcinka piątej serii „Hotelu 52” już  dziś o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Piotr Gąsowski, Jolanta Fraszyńska

Piotr Gąsowski

Jolanta Fraszyńska

Fot. materiały prasowe Poslat

 

# # # # # # #