Alan Andersz rozpłakał się w programie Tylko taniec

Andersz rozpłakał się w Got to Dance!

Posted in Alan Andersz, Strona Główna, Tylko taniec

Drugi odcinek show Polsatu „Tylko taniec. Got to Dance” dostarczył niezaplanowanych emocji. W trakcie występu formacji  Takt z Chełma, reprezentującej tańce latynoamerykańskie, Alan Andersz… rozpłakał się na wizji. Był bardzo wzruszony. Podobnie jak inni jurorzy dał uczestnikom zieloną gwiazdkę, ale nie zdołał ukryć własnych emocji.

Alan Andersz Tylko taniec

Gdy opanował płacz, wszedł na scenę i wyjaśnił: – Powiem wam tak… kurcze, są pierwszą formacją taneczną tańca latynoamerykańskiego, którą widziałem od momentu, kiedy nie tańczę tego stylu, bo mnie debil wyrzucił, trzy tygodnie przed mistrzostwami świata, z formacji. I mnie tak rozpieprzyli (płacz) Ja tyle grzałem w formacji tańca latynoamerykańskiego, dziewięć lat, i miałem tyle wspomnień z tym, i po prostu przez niektórych idiotów można spieprzyć komuś marzenia, i kurde, dzięki!

Alan Andersz Tylko taniec

Alan Andersz i zespół Takt Tylko taniec

W tym momencie Andersz znów nie wytrzymał, ponownie się rozpłakał i wyszedł ze studia. P dłuższej przerwie wrócił i  przeprosił za swoje zachowanie: – Na tym co tutaj widzieliście przed chwilą, opierało się całe moje dzieciństwo, od ósmego do osiemnastego roku życia, i w momencie kiedy oni wyszli tańczyć przypomniało mi się wszystko, bo wszystko, co robiłem od małolata do momentu kiedy stałem się dojrzałym dorosłym gościem, było oparte o to, co tutaj się pokazało, i stąd taka moja reakcja. Po prostu nie dźwignąłem tego – przepraszam was bardzo!

Alan Andersz i zespół Takt Tylko taniec

Ciekawe, kogo Alan nazwał debilem i idiotą? Kogo miał na myśli? Czyżby któregoś ze swoich trenerów tańca?

Alan Andersz Tylko taniec Got to Dance

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

 

# # # # # #

4 thoughts

 1. Ciekawe ile zapłacili dla tego pajaca za ten płacz.Zgadzam się że Andersz to zero.

  Odpowiedz

 2. Alan płacze ale szkoda ale bum cie teras uściskała i odrazu było by ci lepiej

  Odpowiedz

 3. wiesz co ty powyżej żal mi cię jeżeli coś ci nie pasuje to mogłeś/aś nie pisać wgl komentarza

  A co do tego to ja jak bym miała takie wspomnienia to też bym się poryczała – przez 1 idiotę prawie zrujnowało mu się życie
  i tak bym wola takiego chłopaka który popłacze ze wspomnień i się przytuli niż jakiegoś koksa – kto się zgadza łapa w górę!

  Odpowiedz

 4. Panicz

  17 marca 2012

  Poziom wypowiedzi na poziomie ameby. Kto to zero promuje? I dlaczego go tak słabo połamali, że tę durną gębę dalej w Tv pokazują?

  Odpowiedz