Oriflame Ecobeauty konferencja prasowa Warszawa

Oriflame Ecobeauty – konferencja prasowa

Posted in Imprezownia, Strona Główna, Uroda

W warszawskim salonie Space Design szwedzka firma Oriflame przedstawiła nową serię ekologicznych kosmetyków pielęgnacyjnych Ecobeauty. Beata Sadowska, Laura Łącz, Martyna Kliszewska i Olga Borys poznały tajniki kompleksowej, antyoksydacyjnej pielęgnacji skóry twarzy.

Beata Sadowska konferencja Oriflame Ecobeauty

Konferencja Oriflame Ecobeauty Warszawa

Konferencja Oriflame Ecobeauty Warszawa

Konferencja Oriflame Ecobeauty Warszawa

Kosmetyki dzięki technologii Natural Pro Blend™ wzmacniają i chronią skórę twarzy przywracając jej młodzieńczy, naturalny wygląd bez drobnych zmarszczek i cieni. Kosmetyki powstały zgodnie z wymogami czterech niezależnych organizacji: Ecocert, Fairtrade, Vegan Society oraz Forest Stewardship Council. Seria Ecobeauty Oriflame jest pierwszą linią kosmetyczną na świecie z segmentu kosmetyków popularnych uwierzytelnioną przez aż cztery rozpoznawalne organizacje społeczne dbające o zrównoważony rozwój planety.

Ecobeauty to całkowicie nowa propozycja dla kobiet poszukujących nie tylko kosmetyków do skutecznej pielęgnacji skóry, ale także takich, które w minimalnym stopniu oddziaływają na środowisko naturalne.

– Tworząc serię Ecobeauty dbamy nie tylko o naszą planetę, o etyczne traktowanie zwierząt i pomoc producentom krajów rozwijających się, ale też popularyzujemy wiedzę nt. działań proekologicznych i prospołecznych wśród naszych konsultantów – powiedziała Żaneta Gajek, PR & Media Manager Oriflame Poland. – Zdecydowaliśmy się na współpracę z tymi organizacjami by podkreślić, że nasze produkty są naturalne, wyprodukowane etycznie i w zgodzie ze środowiskiem tzn. to że składają się w ponad 95% ze składników naturalnych, jak również organicznych i odpowiedzialnie pozyskanych z zachowaniem dbałości o zrównoważony rozwój – dodała.

Kosmetyków tej serii mogą używać także weganie bez obawy o stosowanie składników nieodnawialnego pochodzenia.

Laura Łącz konferencja prasowa Oriflame

Beata Sadowska, Bartek Ślązak konferencja prasowa Oriflame

 

# # # # # # # #

3 thoughts

 1. Aliee

  8 maja 2012

  Awesome you should think of smeohtnig like that

  Odpowiedz

 2. Anonim

  14 marca 2012

  Sadowska coraz większa, ta twarz taka okrągła

  Odpowiedz

 3. Ależ ta Laura Łącz pięknie wygląda! Uwielbiam ją! Czemu tak rzadko ostatnio gra w filmach, tylko ciągle recytuje te poważne wiersze i prowadzi imprezy?

  Odpowiedz