Viola Arlak, Gwiazda "Rancza" w Hotelu 52!

Viola Arlak w Hotelu 52!

Posted in Strona Główna

Gwiazda serialu „Ranczo” gościnnie zawita do Hotelu 52…

 Już dziś w „Hotelu 52” zadrży od… śpiewu operowego. Gośćmi specjalnymi odcinka będą Viola Arlak, Damian Aleksander oraz Rafał Ostrowski, którzy wcielą się w śpiewaków operowych. Swoimi umiejętnościami wokalnymi pochwali się także serialowa Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer).

Viola Arlak, Gwiazda "Rancza" w Hotelu 52!

Amelia Halicka (Viola Arlak), sopranistka z Gdańska, przybywa do Hotelu 52 na umówione spotkanie z Markiem Biernackim (Damian Aleksander) – śpiewającym tenorem z Poznania. Razem z nim planuje przygotowywać się do występów w Warszawie. Zamiast Marka w drzwiach jej pokoju zjawia się Janusz Walas (Rafał Ostrowski) – także tenor. Do niedawna jeszcze koncertował razem z Amelią. Niestety z powodu poważnej choroby musiał na kilka miesięcy zrezygnować z występów. Teraz wraca w pełni sił i chęci. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Halicka znalazła na jego miejsce innego tenora. Jak wybrnie z niezręcznej sytuacji?

Viola Arlak, Gwiazda "Rancza" w Hotelu 52!

 

W 4. odcinku „Hotelu 52” swoim talentem operowym pochwali się także… niepozorna Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer). Na prośbę Janusza odśpiewa arię. Jej silny i czysty głos wprawi w zachwyt tenora. Warto dodać, że Magdalena Stużyńska-Brauer pięć lat uczyła się śpiewu operowego pod opieką Bogny Sokorskiej, należącej do najwybitniejszych polskich artystek-śpiewaczek drugiej połowy XX wieku.

Damian Aleksander, Viola Arlak, Gwiazda "Rancza" w Hotelu 52!

Fot. materiały prasowe POLSAT

 

 

# # # # # #

3 thoughts

 1. chriscross

  26 sierpnia 2012

  Uwielbiam pania Viole.
  Zdoldna, mila, z gracja i najpieknieszym polskim biustem.
  Jedna z moich ulubionych aktorek, szczegolnie z Rancza.
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz

 2. cieszę się że zawitała bardzo lubię tą aktorkę bo gra w 2 moich ulubionych serialach Ranczo i M jak miłość

  Odpowiedz